X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Zasilacz awaryjny UPS Ever ECO Pro 1200 Line-Interactive AVR CDS sinus 2 gniazda PL USB
- Symbol producenta: W/EAVRTO-001K20/00
- EAN/UPC: 5907683604905
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Ever |
| Opis ogólny | UPS Ever ECO Pro 1200 Line-Interactive AVR CDS sinus 2 gniazda PL USB |
| Informacje dodatkowe | Zabezpieczenie wejsciowe - Bezpiecznik automatyczny 6 A / 250 V AC Liczba faz napiecia (wejscie / wyjscie) : 1 / 1 Sygnalizacja: Optyczna 1-diodowa 3-kolorowa Typ gniazda: PN-E-93201 |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 434 x 90 x 150 |
| Waga (kg) | 10.250 |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Dołączone oprogramowanie | PowerSoft Professional |
| Interfejs komunikacyjny | USB HID |
| Typ obudowy | Tower |
| Waga netto (kg) | 10.250 |
| Czas ładowania | 5.0 h |
| Liczba gniazd wyjściowych | 2 |
| Architektura UPSa | Line-interactive |
| Moc pozorna | 1200 VA |
| Moc rzeczywista | 780 W |
| Czas pracy przy obciążeniu 100% | 3.0 min |
| Czas pracy przy obciążeniu 50% | 7.0 min |
| Czas przełączania | 3 ms |
| Rodzaj akumulatora | 2x12V 5Ah VRLA |
| Układ automatycznej regulacji napięcia (AVR) | Tak |
| Kable w zestawie | Przewód z uziemieniem 16A (PN-E-93201:1997), uni-schuko, 2 x PN-E-93201 |
| Czas pracy przy obciążeniu 80% | 4.0 min |
| Zabezpieczenie przed przeciążeniem | elektroniczne |
| Zimny start | Tak |
| Kształt napięcia wyjściowego | Sinusoida |
| Zabezpieczenie przed udarem prądowym | elektroniczne |
| Filtracja napięcia | Filtr przeciwzakłóceniowy RFI/EMI, tłumik warystorowy |
| Czas ładowania [h] | 5.0 |
| Moc czynna | 780 W |
| Baza SCIP | Nie |
| Liczba gniazd wyjściowych AC | 2 |
Polecamy




51 szt.
1 szt.
4 szt.