X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Zasilacz awaryjny UPS Ever Line-Interactive EASYLINE 850 AVR USB RJ-11 LCD Bl
- Symbol producenta: T/EASYTO-000K85/00
- EAN/UPC: 5907683603571
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Ever |
| Opis ogólny | UPS Ever Line-Interactive EASYLINE 850 AVR USB RJ-11 LCD Bl |
| Informacje dodatkowe | Gniazda PL Wyświetlacz LCD Interfejs USB |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Typ akumulatora / baterii | Szczelny kwasowo-ołowiowy, bezobsługowy |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 143 x 100 x 290 |
| Waga (kg) | 5.200 |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Dołączone oprogramowanie | topologia line-interactive |
| Interfejs komunikacyjny | USB |
| Typ obudowy | Desktop |
| Waga netto (kg) | 5.200 |
| Liczba gniazd wyjściowych | 2 |
| Architektura UPSa | Line-interactive |
| Moc pozorna | 850 VA |
| Moc rzeczywista | 480 W |
| Czas pracy przy obciążeniu 50% | 6.0 min |
| Rodzaj akumulatora | 12 V / 9 Ah |
| Układ automatycznej regulacji napięcia (AVR) | Nie |
| Czas pracy przy obciążeniu 80% | 2.0 min |
| Zabezpieczenie przed przeciążeniem | elektroniczne |
| Zimny start | Tak |
| Kształt napięcia wyjściowego | Schodkowa aproksymacja sinusoidy |
| Ochrona modem/sieć | RJ-45 |
| Zabezpieczenie przed udarem prądowym | elektroniczne |
| Filtracja napięcia | LC |
| Moc czynna | 480 W |
| Baza SCIP | Nie |
| Liczba gniazd wyjściowych AC | 2 |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
Polecamy


46 szt.


4 szt.
2 szt.