X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Zasilacz awaryjny UPS Ever Powerline DARK 33 40kVA/36kW
- Symbol producenta: T/PWDATO-3340K0/00
- EAN/UPC:
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Ever |
| Opis ogólny | Zasilacz awaryjny UPS Ever Powerline DARK 33 40kVA/36kW |
| Informacje dodatkowe | Sprawność maks. (dla VFI) [%]: < 96% Sprawność (dla ECO) [%]: > 99% Oprogramowanie monitorująco-zarządzające Prąd znamionowy: 70 A Deklaracje: CE |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 840 x 500 x 14000 |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Interfejs komunikacyjny | RS-232 RS-485 |
| Typ obudowy | Tower |
| Architektura UPSa | On-line (podwójna konwersja) |
| Moc pozorna | 40000 VA |
| Moc rzeczywista | 36000 W |
| Czas przełączania | 0 ms |
| Rodzaj akumulatora | 12 V / 12 Ah VRLA |
| Zabezpieczenie przed przeciążeniem | Tak |
| Zimny start | Tak |
| Kształt napięcia wyjściowego | Sinusoida |
| Moc czynna | 36000 W |
| Baza SCIP | Nie |




4 szt.
1 szt.
7 szt.