X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Zasilacz awaryjny UPS Ever Powerline GREEN 20-33 LITE (7Ah)
- Symbol producenta: W/PGRLTO-3320K0/01
- EAN/UPC:
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Ever |
| Opis ogólny | Zasilacz awaryjny UPS Ever Powerline GREEN 20-33 LITE (7Ah) |
| Informacje dodatkowe | Masa transportowa (brutto): 280 kg Wymiary transportowe (wys. X szer. X gł.): 1045 x 800 x 1200 mm Praca w trybie on-line z rzeczywistym podwójnym przetwarzaniem Możliwość pracy w układzie redundantnym Kompensacja wejściowej mocy biernej zasilacza Wysoki prąd zwarcia Praca hybrydowa – wydłużenie czasu pracy autonomicznej Osiąganie wysokich sprawności w szerokim zakresie obciążeń Dynamiczny algorytm sterowania chłodzeniem Technologia Intelligent Battery Management Możliwość pracy w trybie ECO Skalowalność (przedłużenie) czasu pracy autonomicznej Skalowalność mocy zasilania Funkcja Start-on-battery indywidualny wybór sposobu zdalnego zarządzania UPS-em Funkcja zdalnego awaryjnego wyłączania zasilania EPO (Emergency Power Off) Możliwość analizy parametrów środowiskowych Rejestr zdarzeń „Miękki” start |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 855 x 435 x 895 |
| Waga (kg) | 265.000 |
| Kolor obudowy | Czarno-zielony (Black-green) |
| Dołączone oprogramowanie | PowerSoft Professional |
| Interfejs komunikacyjny | RS-232 RS-485 USB |
| Typ obudowy | Tower |
| Waga netto (kg) | 265.000 |
| Architektura UPSa | On-line (podwójna konwersja) |
| Moc pozorna | 20000 VA |
| Moc rzeczywista | 16000 W |
| Czas przełączania | 0 ms |
| Rodzaj akumulatora | 12 V / 7 Ah VRLA |
| Zimny start | Tak |
| Kształt napięcia wyjściowego | Sinusoida |
| Moc czynna | 16000 W |
| Baza SCIP | Nie |
Polecamy




51 szt.
4 szt.
1 szt.