X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Zasilacz awaryjny UPS Ever Off-Line Duo II Pro 1000VA 4xIEC USB LED Bl
- Symbol producenta: T/DIIPTO-001K00/00
- EAN/UPC: 5907683600914
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Ever |
| Opis ogólny | Zasilacz awaryjny UPS Ever Off-Line Duo II Pro 1000VA 4xIEC USB LED Bl |
| Informacje dodatkowe | sygnalizacja akustyczno-optyczna gniazda optyczne typu IEC320 C13 z podtrzymaniem awaryjnym synchronizacja z siecią mikroprocesorowa kontrola parametrów |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | http://www.ever.com.pl/pl/prod_ups.php |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 358x84x258 |
| Waga (kg) | 7.600 |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Dołączone oprogramowanie | PowerSoft Personal |
| Interfejs komunikacyjny | USB |
| Typ obudowy | Tower |
| Wspierane systemy operacyjne | Windows/Linux/Unix |
| Waga netto (kg) | 7.600 |
| Liczba gniazd wyjściowych | 4 |
| Architektura UPSa | Off-line (standby) |
| Moc pozorna | 1000 VA |
| Moc rzeczywista | 600 W |
| Czas pracy przy obciążeniu 50% | 12.0 min |
| Rodzaj akumulatora | 2x12V/7Ah |
| Układ automatycznej regulacji napięcia (AVR) | Nie |
| Zabezpieczenie przed przeciążeniem | elektroniczne |
| Zimny start | Tak |
| Kształt napięcia wyjściowego | Modulowany sinus |
| Ochrona modem/sieć | RJ-11 |
| Zabezpieczenie przed udarem prądowym | elektroniczne |
| Filtracja napięcia | LC |
| Moc czynna | 600 W |
| Baza SCIP | Nie |
| Liczba gniazd wyjściowych AC | 4 |
Polecamy




46 szt.
4 szt.