X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Zasilacz awaryjny UPS Ever Line-int. Specline avr 700VA do C.O. 14Ah (12V/7Ah)
- Symbol producenta: W/SPCATO-000K70/00
- EAN/UPC: 5907683605216
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Ever |
| Opis ogólny | Zasilacz awaryjny UPS Ever Line-int. Specline 700VA do C.O. 14Ah (12V/7Ah) |
| Informacje dodatkowe | Maksymalna moc wyjściowa 30 sec.(pozorna / czynna) : 700 VA / 400 W Liczba faz napięcia (wej / wyj): 1 / 1 Znamionowe napięcie wejściowe (wartość skuteczna) [V]: ~ 230 Częstotliwość znamionowa napięcia wejściowego [Hz]: 50 Znamionowe napięcie wyjściowe (wartość skuteczna) [V]: ~ 230 Częstotliwość znamionowa napięcia wyjściowego [Hz]: 50 Maksymalna liczba zewnętrznych modułów bateryjnych 42 Ah : 3 Dopuszczalna pojemność zewnętrznej baterii [Ah]: 150 Czas podtrzymania 1 moduł (100 % / 50 % Pzn) [min]: 75 / 200 Czas podtrzymania 2 modułów (100 % / 50 % Pzn) [min]: 190 / 473 Napięcie nominalne obwodu DC [V]: 12 Czas ładowania modułu 42 Ah (do 90 % pojemności) [h]: 10 Zabezpieczenie wejściowe: Przeciwzwarciowe - Bezpiecznik szklany 5 x 20 mm; 5 A / 250 V AC (zwłoczny); Przeciwprzepięciowe Zabezpieczenie wyjściowe: Elektroniczne – przeciwzwarciowe i przeciążeniowe Przyłącze zasilania UPS: Zaciski śrubowe – tulejka max. 2,5 mm2 (linka) Przyłącza wyjściowe (liczba i typ gniazd): Zaciski śrubowe – tulejka max. |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 125 x 120 x 405 |
| Waga (kg) | 5.500 |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Typ obudowy | Tower |
| Waga netto (kg) | 5.500 |
| Czas ładowania | 10.0 h |
| Architektura UPSa | Line-interactive |
| Moc pozorna | 350 VA |
| Moc rzeczywista | 200 W |
| Czas przełączania | 3 ms |
| Rodzaj akumulatora | Akumulatory modułu bateryjnego: 6 x 12 V / 7 Ah VRLA |
| Układ automatycznej regulacji napięcia (AVR) | Tak |
| Zabezpieczenie przed przeciążeniem | Elektroniczne |
| Zimny start | Tak |
| Kształt napięcia wyjściowego | Sinusoida |
| Filtracja napięcia | Filtr przeciwzakłóceniowy RFI/EMI, tłumik warystorowy |
| Czas ładowania [h] | 10.0 |
| Moc czynna | 200 W |
| Baza SCIP | Nie |
Polecamy




46 szt.
4 szt.