X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Ubiquiti Networks Inc
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Access Point UBIQUITI UniFi UAP-AC-LITE AP AC867 5GHz, N300 2,4GHz 122m 1GbE LAN
- Symbol producenta: UAP-AC-LITE
- EAN/UPC: 0810354023521
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Ubiquiti Networks Inc |
| Opis ogólny | Access Point UBIQUITI UniFi UAP-AC-LITE AP AC867 5GHz, N300 2,4GHz 122m 1Gb |
| Informacje dodatkowe | Anteny: 2 wewnętrzne; zysk anteny: 3 dBi Advanced QoS: Per-User RL; Guest Traffic Isolation; WMM Liczba klientów: 200+ BSSID: do 4 na Radio Zasilanie: 24V 0.5A GbE PPoE Kolor: Biały Montaż wewnątrz budynków Max. pobór prądu: 6.5W Certyfikaty: CE, FCC, IC Zasięg: 122 m Zestaw montażowy: sufit/ściana PoE Adapter (24V 0.5A), Przewód zasilania, Instrukcja obsługi |
| Okres rękojmi w miesiącach | 12 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Strona o towarze | http://www.ubnt.com/ |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 160 x 160 x 31.45 |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami | IEEE 802.11a Połączenie bezprzewodowe do 54 Mb/s, częstotliwość 5 GHz IEEE 802.11b Połączenie bezprzewodowe do 11 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz IEEE 802.11g Połączenie bezprzewodowe do 54 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz IEEE 802.11n Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 4) IEEE 802.11ac Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 5) IEEE 802.1Q VLAN (Virtual Local Area Network - Dot1q) |
| Waga (g) | 185 |
| Częstotliwość pracy | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Prędkość transmisji | Wi-Fi: 1200 Mbps = 300 Mbps (2,4 GHz) + 867 Mbps (5 GHz) |
| Bezpieczeństwo | WEP WPA-PSK WPA-Enterprise/ENT WPA2-Enterprise/ENT |
| Antena | Wewnętrzna - 2 szt. |
| Odpinana antena | Nie |
| Ilość portów LAN | 1 |
| Port PoE | Tak |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego | Access Point / Punkt dostępowy |
| Tryb pracy | Access Point / Punkt dostępowy |
| Zysk anteny bezprzewodowej | 3 dBi |
| Ilość portów PoE | 1 |
| Baza SCIP | Nie |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy




2 szt.
6 szt.
1 szt.