X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Ubiquiti Networks Inc
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Access Point UBIQUITI U6-PRO WiFi 6 4x4 MU-MIMO VLAN
- Symbol producenta: U6-PRO
- EAN/UPC: 0810010076830
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Ubiquiti Networks Inc |
| Opis ogólny | Access Point UBIQUITI U6-PRO WiFi 6 4x4 MU-MIMO VLAN |
| Informacje dodatkowe | Weight Without mount: 460 g (1.01 lb) Weight With mount: 600 g (1.32 lb) Mount material : SGCC steel Weatherproofing: IP54 Management interfaces: Ethernet, Bluetooth LED: White/blue Power supply: UniFi PoE switch Supported voltage range: 44 to 57VDC Max. power consumption: 13W Operating temperature: -30 to 60° C (-22 to 140° F) Operating humidity: 5 - 95% noncondensing Certifications: CE, FCC, IC |
| Okres rękojmi w miesiącach | 12 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 197 x 197 x 35 |
| Waga (kg) | 0.600 |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami | IEEE 802.11a Połączenie bezprzewodowe do 54 Mb/s, częstotliwość 5 GHz IEEE 802.11b Połączenie bezprzewodowe do 11 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz IEEE 802.11g Połączenie bezprzewodowe do 54 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz IEEE 802.11n Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 4) IEEE 802.11ac Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 5) IEEE 802.11ax Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 6) IEEE 802.1Q VLAN (Virtual Local Area Network - Dot1q) IEEE 802.3at Power over Ethernet Plus (PoE+) |
| Waga netto (kg) | 0.600 |
| Częstotliwość pracy | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Bezpieczeństwo | WPA-PSK WPA-Enterprise/ENT WPA2-Enterprise/ENT WPA3-Enterprise/ENT |
| Port PoE | Tak |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego | Access Point / Punkt dostępowy |
| Tryb pracy | Access Point / Punkt dostępowy |
| Porty wej/wyj | 1x 10M/100M/1G RJ-45 |
| Moc wyjściowa | 26 dBm 2,4GHz, 26 dBm 5GHz |
| Zysk anteny bezprzewodowej | 4 dBi (2,4GHz), 6 dBi (5GHz) |
| Ilość portów PoE | 1 |
| Baza SCIP | Nie |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy


1 szt.


3 szt.
2 szt.
6 szt.