Pamięć DDR5 GOODRAM 16GB (1x16GB) 4800MHz CL40
1014,00
PLN
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Goodram |
| Opis ogólny | DDR5 GOODRAM IRDM 32GB (2x16GB) 6800MHz CL34 |
| Informacje dodatkowe | CL: 34-40-40-80 Dual Channel |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Rodzaj pamięci | Pamięć RAM |
| Standard pamięci | DIMM |
| Opakowanie | BOX |
| Typ pamięci | DDR5 |
| Pojemność pamięci | 32 GB |
| Częstotliwość szyny pamięci | 6800 MHz |
| Opóźnienie | CL 34 |
| Cechy | 32GB (2x16GB);6800MHz/CL34 |
| Baza SCIP | Nie |