X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.GOODRAM
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Pamięć DDR5 GOODRAM IRDM 32GB (2x16GB) 6400MHz CL32 1,35V
- Symbol producenta: IR-6400D564L32S/32GDC
- EAN/UPC: 5908267964934
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Goodram |
| Opis ogólny | Pamięć DDR5 GOODRAM IRDM 32GB (2x16GB) 6400MHz CL32 1,35V |
| Informacje dodatkowe | CL: 32-38-38-78 Dual Channel |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Rodzaj pamięci | Pamięć RAM |
| Standard pamięci | DIMM |
| Opakowanie | BOX |
| Typ pamięci | DDR5 |
| Pojemność pamięci | 32 GB |
| Częstotliwość szyny pamięci | 6400 MHz |
| Opóźnienie | CL 32 |
| Cechy | 32GB (2x16GB);6400MHz/CL32 |
| Baza SCIP | Nie |
| Napięcie (V) | 1.35 |
Polecamy




30 szt.