X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.ASUSTeK Computer Inc.1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou DistTajpej,112TW
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.ASUS Computer GmbHHarkortstr. 21-23Ratingen,40880DE
Monitor Asus 13,3"ZenScreen OLED MQ13AH mini HDMI VGA 2xUSB Type-C
- Symbol producenta: 90LM07EV-B01170
- EAN/UPC: 4711081259480
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Asus |
| Opis ogólny | Monitor Asus 13,3"ZenScreen OLED MQ13AH mini HDMI VGA 2xUSB Type-C |
| Informacje dodatkowe | Kensington Lock |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://www.asus.com/pl/displays-desktops/monitors/zenscreen/asus-zenscreen-oled-mq13ah/techspec/ |
| Typ matrycy | OLED (Organic Light Emitting Diode) |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 |
| Rodzina | ZenScreen |
| Jasność matrycy | 400 cd/m2 |
| Złącza zewn. | Mini HDMI D-Sub / VGA USB Type-C x2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.179 mm |
| Czas reakcji matrycy | 1.000 ms |
| Normy spełniane przez monitor | CB CE |
| Pobór energii (podczas pracy) | 10.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Technologia podświetlania | OLED |
| Format obrazu | 16:9 |
| Kontrast dynamiczny | 1000000000 :1 |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej | 60 Hz |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Zgodność z technologią HDCP | Nie |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ] | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 308,2 x 197,1 x 9 |
| Kontrast statyczny | 1000000 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (10-bitowy) |
| Waga bez podstawy (kg) | 0.49 |
| Baza SCIP | Nie |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 60 |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
| Częstotliwość odświeżania [Hz] | 60 |
| Przekątna ekranu | 13.30 cali |
Polecamy




30 szt.
3 szt.
1 szt.