X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Obudowa Endorfy Signum 300 Solid (EY2A003) czarny
- Symbol producenta: EY2A003
- EAN/UPC: 5903018666228
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | COOLING.PL |
| Opis ogólny | Obudowa Endorfy Signum 300 Solid (EY2A003) czarny |
| Informacje dodatkowe | 1× przycisk POWER 1× przycisk LED/RESET Tył: 1× Wentylator Stratus 120 PWM (200 – 1400 rpm) Przedni panel z meshu |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona producenta | www.cooling.pl/contact_us.php |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 413×447×205 mm |
| Waga (kg) | 4.100 |
| Wyposażenie dodatkowe | 1× Stratus 120 PWM fan (200 – 1400 rpm) |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Format płyty | ATX Micro-ATX Mini-ITX |
| Ilość wentylatorów (max) | 8 szt. |
| Ilość wentylatorów (zainstalowanych) | 1 szt. |
| Gniazda na panelu | USB 2.0 x2 Wyjście słuchawkowe Wejście mikrofonowe |
| Maksymalna długość karty graficznej | 350 mm |
| Maksymalna wysokość wentylatora CPU | 161 mm |
| Waga netto (kg) | 4.100 |
| Ilość zatok zewn. 5.25" | 0 szt. |
| Ilość zatok zewn. 3.5" (A) | 2 szt. |
| Ilość zatok wewn. 3.5" (B) | 0 szt. |
| Ilość zatok wewn. 2.5" (C) | 4 szt. |
| Obudowa z zasilaczem | Nie |
| Miejsca na karty rozszerzeń | 7 |
| Okno | Nie |
| Baza SCIP | Nie |
Polecamy
397,00
PLN


17 szt.


4 szt.
3 szt.