X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.ELMAK sp. z o.o.Al. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 20BRzeszów,35-301POLSKA
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Listwa zasilająca Savio LZ-02, 5 gniazd 3m
- Symbol producenta: LZ-02
- EAN/UPC: 5901986044666
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Savio |
| Opis ogólny | Listwa zasilająca Savio LZ-02, 5 gniazd 3m |
| Informacje dodatkowe | Długość: 3m Gniazda: 5 gniazd z uziemieniem Napięcie znamionowe: 230-250V / 50Hz Obciążenie maks.: 2500W Prąd znamionowy obciążenia: 10A Kabel: 3 x 1,0mm z miedzi |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Długość kabla [m] | 3.00 |
| Liczba gniazd wyjściowych | 5 |
| Napięcie znamionowe | 230V, 50Hz |
| Prąd znamionowy | 10.0 A |
| Czas pracy | Nie |
| Bezpieczniki | - |
| Długość kabla | 3.00 m |
| Długość kabla (m) | 3.00 |
| Kolor kabla | Czarny |
| Baza SCIP | Nie |
| Prąd znamionowy [A] | 10.0 |
| Liczba gniazd wyjściowych AC | 5 |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy




5 szt.