X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Listwa zasilająca DIGITUS 19" 1U 8 gniazd 16A 2m
- Symbol producenta: DN-95401
- EAN/UPC: 4016032266396
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Digitus |
| Opis ogólny | Listwa zasilająca 19" 1U 8 gniazd 16A 2m |
| Informacje dodatkowe | Idealne rozwiązanie do szafy sieciowej lub serwerowej 19 ” Uziemienie na profilu aluminiowym Wtyczka schuko Podwójne metalowe mocowanie w komplecie Przewód H05VV-F 35 1,5mm2 o długości 2m z wtyczką ze stykiem ochronnym Gniazda wtykowe ze stykiem ochronnym obrócone o 35° |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Długość kabla [m] | 2.00 |
| Liczba gniazd wyjściowych | 8 |
| Napięcie znamionowe | 230V, 50Hz |
| Prąd znamionowy | 16.0 A |
| Czas pracy | Nie |
| Długość kabla (m) | 2.00 |
| Kolor kabla | Czarny |
| Baza SCIP | Nie |
| Prąd znamionowy [A] | 16.0 |
| Liczba gniazd wyjściowych AC | 8 |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy


2 szt.


1 szt.
5 szt.