X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.Micron Semiconductor (Deutschland) GmbH.Leopoldstraße 250 BMonachium,80807DE
Pamięć SODIMM DDR4 Crucial 8GB (1x8GB) 2666MHz CL19 1,2V
- Symbol producenta: CT8G4SFS8266
- EAN/UPC: 0649528780065
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Crucial |
| Opis ogólny | SODIMM DDR4 Crucial 8GB (1x8GB) 2666MHz CL19 1,2V |
| Informacje dodatkowe | DDR4 PC4-21300 DIMM Type: Unbuffered NON-ECC 1024Meg x 64 |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Strona o towarze | https://eu.crucial.com/eur/en/ct8g4sfs8266 |
| Rodzaj pamięci | Pamięć RAM |
| Standard pamięci | SODIMM |
| Opakowanie | Blister |
| Typ pamięci | DDR4 |
| Pojemność pamięci | 8 GB |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2666 MHz |
| Złącze pamięci | 260-pin |
| Napięcie | 1.20 V |
| Opóźnienie | CL 19 |
| Cechy | 8GB;2666MHz/CL19 |
| Baza SCIP | Nie |
| Napięcie (V) | 1.20 |
Polecamy




50 szt.