X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Zasilacz sieciowy Qoltec 72W 12V 6A 5.5*2.5
- Symbol producenta: 51107.72W
- EAN/UPC: 5901878511078
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Qoltec |
| Opis ogólny | Zasilacz sieciowy Qoltec 72W 12V 6A 5.5*2.5 |
| Informacje dodatkowe | Wtyczka (mm): 5.5*2.5 Moc wyjściowa: 72W Napięcie wyjściowe: 12V Zastosowanie: monitory LCD, laptopy, routery i inny sprzęt telekomunikacyjn |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Normy i certyfikaty | CE, ROSH |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 95 x 30 x 38mm |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kanały ładowania | 1 kanał |
| Konfiguracja ładowarki | zintegrowana z wtyczką |
| Opcja samochodowa | Nie |
| Prąd ładowania | 6A |
| Ładowanie podtrzymujące | Nie |
| Kontrola temp. ładowania | Nie |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Maksymalne natężenie prądu wyjściowego [A] | 6.00 |
| Konfiguracje prądu ładowania | 6A |
| Maksymalne napięcie wyjściowe [V] | 12.00 |
| Konfiguracje prądu wyjściowego | 6A |
| Baza SCIP | Nie |
Polecamy


6 szt.


4 szt.
1 szt.
2 szt.