X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Zasilacz sieciowy Qoltec do monitora LG 25W | 19V | 1.3A | 6.5*4.4 | +kabel zasilający
- Symbol producenta: 51774
- EAN/UPC: 5901878517742
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Qoltec |
| Opis ogólny | Zasilacz do monitora LG |
| Informacje dodatkowe | Zasilanie: AC 220-240V Napięcie wyjściowe: 19V/1.3A Wyjście: 6.5*4.4 Częstotliwość: 50/60Hz |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Normy i certyfikaty | CE |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 45 x 107 x 30 |
| Waga (kg) | 0.175 |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Waga (g) | 255 |
| Kanały ładowania | 1 kanał |
| Opcja samochodowa | Nie |
| Prąd ładowania | 1,3A |
| Ładowanie podtrzymujące | Nie |
| Kontrola temp. ładowania | Nie |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Maksymalne natężenie prądu wyjściowego [A] | 1.30 |
| Konfiguracje prądu ładowania | 1,3A |
| Długość kabla (m) | 1.42 |
| Maksymalne napięcie wyjściowe [V] | 19.00 |
| Napięcie wejściowe | 220~240V AC |
| Konfiguracje prądu wyjściowego | 1,3A |
| Baza SCIP | Nie |
Polecamy


9 szt.


2 szt.