X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Ładowarka sieciowa iBOX C-35, 1xUSB, 1A
- Symbol producenta: ILUC35W
- EAN/UPC: 5901443053774
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | iBOX |
| Opis ogólny | Ładowarka sieciowa iBOX C-35, 1xUSB, 1A |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Waga (kg) | 0.031 |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Waga (g) | 31 |
| Kanały ładowania | 1 kanał |
| Konfiguracja ładowarki | 1 gniazdo USB |
| Opcja samochodowa | Nie |
| Prąd ładowania | 1A |
| Ładowanie podtrzymujące | Nie |
| Kontrola temp. ładowania | Nie |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Nie |
| Diody sygnalizacyjne | Nie |
| Konfiguracje prądu ładowania | 1A |
| Ilość wyjść USB | 1 |
| Konfiguracje prądu wyjściowego | 1A |
| Baza SCIP | Nie |


163 szt.


3 szt.