X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Ładowarka sieciowa iBOX C-37 USB-C PD20W, kabel USB-C do Lightning
- Symbol producenta: ILUC37W
- EAN/UPC: 5903968680213
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | iBOX |
| Opis ogólny | Uniwersalna ładowarka sieciowa USB Power Delivery 20W |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Wyposażenie dodatkowe | kabel USB-C do Lightning |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Długość kabla [m] | 1.00 |
| Waga (g) | 65 |
| Kanały ładowania | 1 kanał |
| Konfiguracja ładowarki | 1X USB-C PD 20W |
| Opcja samochodowa | Nie |
| Ładowanie podtrzymujące | Nie |
| Kontrola temp. ładowania | Nie |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Nie |
| Diody sygnalizacyjne | Nie |
| Maksymalne natężenie prądu wyjściowego [A] | 3.00 |
| Długość kabla (m) | 1.00 |
| Maksymalne napięcie wyjściowe [V] | 12.00 |
| Ilość wyjść USB | 1 |
| Napięcie wejściowe | 100~240V AC |
| Obsługiwane technologie | Power Delivery 20W Quick Charge 3.0 Quick Charge 2.0 Power Delivery 3.0 PPS (Programable Power Supply) USB BC1.2 DCP Huawei FCP/SCP Samsung AFC Apple 2.4 Apple 20W PD |
| Konfiguracje prądu wyjściowego | 5V/3A, 9V/2,25A, 12V/1,67A |
| Baza SCIP | Nie |
Polecamy


19 szt.


3 szt.