X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Obudowa Micro ATX Akyga AK36BK 1xUSB 3.0 czarna bez zasilacza
- Symbol producenta: AK36BK
- EAN/UPC: 5901720135964
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | AKYGA |
| Opis ogólny | Obudowa Micro ATX Akyga AK36BK 1xUSB 3.0 czarna bez zasilacza |
| Informacje dodatkowe | Opakowanie EcoBox Opis miejsc na wentylatory Bok: 12cm, tył: 8cm, przód: 12cm |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 295 x 165 x 350 mm |
| Waga (kg) | 2.000 |
| Wyposażenie dodatkowe | Zestaw śrubek montażowych |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Typ obudowy | Micro tower |
| Format płyty | Micro-ATX Flex-ATX Mini-ITX |
| PFC | Nie dotyczy |
| Boczny kanał wentylacyjny | Nie |
| Ilość wentylatorów (max) | 3 szt. |
| Obsługa beznarzędziowa | Nie |
| Ilość wentylatorów (zainstalowanych) | 0 szt. |
| Gniazda na panelu | USB 3.0 x3 HD Audio (microphone + line-out) |
| Maksymalna długość karty graficznej | 250 mm |
| Maksymalna wysokość wentylatora CPU | 140 mm |
| Materiał | ABS Stal ocynkowana galwanicznie |
| Certyfikat | CE |
| Waga netto (kg) | 2.000 |
| Ilość zatok zewn. 5.25" | 0 szt. |
| Ilość zatok zewn. 3.5" (A) | 0 szt. |
| Ilość zatok wewn. 3.5" (B) | 2 szt. |
| Ilość zatok wewn. 2.5" (C) | 2 szt. |
| Ilość zatok wewn. 2.5" lub 3.5" (D) | 0 szt. |
| Łączna ilość zatok na dyski (A+B+C+D) | 4 |
| Obudowa z zasilaczem | Nie |
| Miejsca na karty rozszerzeń | 4 |
| Okno | Nie |
| Baza SCIP | Nie |




18 szt.
3 szt.