X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Listwa zasilająca antyprzepięciowa Qoltec Quick Switch | 4 gniazda | 2,5m | szara
- Symbol producenta: 50164
- EAN/UPC: 5901878501642
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Qoltec |
| Opis ogólny | Listwa antyprzepięciowa Qoltec |
| Informacje dodatkowe | Wtyczka : Europejska Wbudowany wyłącznik Obudowa wykonana z niepalnego PP |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Kolor obudowy | Szary (Grey) |
| Długość kabla [m] | 2.50 |
| Liczba gniazd wyjściowych | 4 |
| Napięcie znamionowe | 230V, 50Hz |
| Prąd znamionowy | 10.0 A |
| Czas pracy | Nie |
| Ilość zabezpieczeń | 2 |
| Bezpieczniki | 1x 16A |
| Długość kabla | 2.50 m |
| Długość kabla (m) | 2.50 |
| Kolor kabla | Szary |
| Baza SCIP | Nie |
| Prąd znamionowy [A] | 10.0 |
| Liczba gniazd wyjściowych AC | 4 |
| Gwarancja producenta [mies.] | 60 |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy


6 szt.


4 szt.
2 szt.