X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Centrumelektroniki.EU Sp. z o.o.Korfantego 7Tarnowskie Góry,42-600POLSKA
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Listwa zasilająca przedłużacz Maclean MCE11 8 gniazd z 1 włącznik czarna 1,5m 2300W
- Symbol producenta: MCE11
- EAN/UPC: 5903292800363
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Maclean |
| Opis ogólny | Listwa zasilająca przedłużacz 8 gniazda z wyłącznikiem czarna 1,5m 2300W |
| Informacje dodatkowe | Zabezpieczenie przed wkładaniem palców przez naszych małych milusińskich Podświetlany przełączniki wł/wył Maksymalne obciążenie mocą: 2300 W Liczba gniazd: 8 (z uziemieniem) Długość listwy: 59 cm Fabryczne otwory pozwalające zawiesić listwę |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Długość kabla [m] | 1.50 |
| Liczba gniazd wyjściowych | 8 |
| Napięcie znamionowe | 230V, 50Hz |
| Prąd znamionowy | 10.0 A |
| Czas pracy | Nie |
| Długość kabla | 1.50 m |
| Długość kabla (m) | 1.50 |
| Kolor kabla | Czarny |
| Baza SCIP | Nie |
| Prąd znamionowy [A] | 10.0 |
| Gwarancja producenta | 24 |
| Liczba gniazd wyjściowych AC | 8 |
| Gwarancja producenta [mies.] | 24 |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy


2 szt.


1 szt.
8 szt.
3 szt.
4 szt.