X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Listwa przedłużacz Lanberg 1,5m biała 5x 230V PL, kabel wykonany z pełnej miedzi
- Symbol producenta: PS0-05E-0150-W
- EAN/UPC: 5901969414844
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | LANBERG |
| Opis ogólny | Listwa przedłużacz Lanberg 1.5m biała 5x 230V PL |
| Informacje dodatkowe | - Typ gniazd: Francuskie CEE 7/5 - Typ wtyczki: Uni-Schuko CEE 7/7 - Specyfika kabli: 3 x 1,0mm CU - Zabezpieczenia przeciwko dzieciom |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Długość kabla [m] | 1.50 |
| Liczba gniazd wyjściowych | 5 |
| Napięcie znamionowe | 230V, 50Hz |
| Czas pracy | Nie |
| Ilość zabezpieczeń | 1 |
| Bezpieczniki | Automatyczny |
| Długość kabla | 1.50 m |
| Długość kabla (m) | 1.50 |
| Kolor kabla | Biały |
| Baza SCIP | Nie |
| Liczba gniazd wyjściowych AC | 5 |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy




1 szt.
14 szt.
2 szt.
4 szt.