X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.ZHEJIANG DAHUA TECHNOLOGY CO. LTD,No.1399, Binxing Road, Binjiang District,Hangzhou,310053CH
Monitor interaktywny Dahua LCH75-MC410-B-S2 75" 4K (Android 14.0)

Matryca IPS
Matryca IPS oferuje bardzo szerokie kąty widzenia (czyli nie musisz już siedzieć tylko na wprost swojego urządzenia) oraz żywe, naturalne i nasycone kolory. To wszystko powoduje, że oferuje jeden z najlepszych stosunków ceny do jakości ekranu. Dodatkową zaletą jest fakt, że mocno ograniczony został efekt zmiany obrazu po dotknięciu, co ma duże znaczenie w urządzeniach dotykowych.

- Symbol producenta: LCH75-MC410-B-S2
- EAN/UPC:
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Baza SCIP | Nie |
| Cechy | LCH75-MC410-B-S2;75" |
| Czas reakcji matrycy | 8.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 60 |
| Dopuszczalna temperatura pracy | 0 °C do +40 °C |
| Dopuszczalna temperatura przechowywania | -20°C do +60°C |
| Format obrazu | 16:9 |
| Gwarancja producenta [mies.] | 60 |
| Ilość punktów dotyku | Do 40 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (8 bit + FRC) |
| Informacje dodatkowe | Procesor: Czterordzeniowy Cortex-A55 Częstotliwość CPU: 1,9 GHz Pamięć RAM: 8 GB Pamięć wewnętrzna (ROM): 64 GB Kontrast: IPS: 1200:1 (typowy) Układ graficzny (GPU): ARM Mali-G52 MP2 (2EE) Proporcje obrazu: 16:9 Podświetlenie: LED Kamera (Android): Photo: 48 MP; Video: 4 MP Kamera (Windows): Photo: 4 MP; Video: 4 MP Wi-Fi: Station: 802.11b/g/n/a/ac/ax AP: 802.11b/g/n/a/ac/ax Bluetooth: BR/EDR/BLE, BT5.2 Pobór mocy: 141,5 W (typowy), 270 W (maksymalny) |
| Jasność matrycy | 350 cd/m2 |
| Kąt widzenia | 178 stopni |
| Kontrast statyczny | 1200 :1 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Montaż VESA | 600 x 400 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android 14 |
| Okres rękojmi w miesiącach | 12 |
| Opis ogólny | Monitor interaktywny Dahua LCH75-MC410-B-S2 75" 4K (Android 14.0) |
| Producent | DAHUA |
| Rodzaj szkła | 3.2 mm Anti-dazzle tempered glass |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Rozmiar monitora | 75 cali |
| Technologia dotykowa | Podczerwień |
| Waga brutto (kg) | 58.40 |
| Waga netto (kg) | 50.000 |
| Wbudowane głośniki | 2 x 15W |
| Wymiary opakowania (mm) | 1875 x 1177 x 227 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 1707,6 x 1038,5 x 115,7 |
| Zasilanie | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Zawartość opakowania | Bezprzewodowy moduł wtykowy Przewód zasilający 2x Rysik Skrócona instrukcja obsługi Informacje prawne i regulacyjne Uchwyt do montażu na ścianie Zestaw akcesoriów Pilot zdalnego sterowania |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
| Żywotność (godz.) | 50000 |
| Złącza wejścia | USB 2.0 (typ A) x2 USB 3.0 (typ A) Micro USB HDMI x2 RJ-45 USB Touch USB Type-C |
| Złącza wyjścia | Audio Out |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
Polecamy




8 szt.
2 szt.