Monitor interaktywny HIKVISION DS-D5B86RB/EL 86" 4K (Android 13.0)
- Symbol producenta: DS-D5B86RB/EL
- EAN/UPC: 6942160481975
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | HIKVISION |
| Opis ogólny | Monitor interaktywny HIKVISION DS-D5B86RB/EL 86" 4K (Android 13.0) |
| Informacje dodatkowe | Backlight DLED Pixel Pitch 0.165 (H) × 0.494 (V) mm Color Gamut 72% NTSC(CIE1931)(Typ.) Surface Haze: 25% Processor Cortex-A55 × 4 (1.92GHz) Memory 8 GB Built-in Storage 64 GB GPU: Mali-G52 MP2 (2EE) LAN (100 Mbps) × 2 WIFI AP&Station,2.4G/5G IEEE 802.11 a/b/g/n/ac 2x2 MIMO (2.4 GHz and 5 GHz) authentication protocols WEP, WPA, WPA2, PSK and 802.1X EAP USB-C supports USB 2.0 Average Consumption: 268W Max. Consumption: 326W |
| Okres rękojmi w miesiącach | 12 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Zasilanie | AC 100 V~240 V, 50/60 Hz |
| Typ matrycy | VA |
| Montaż VESA | 800 x 600 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android 13 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 1960.44 x 1164.69 x 82.5 |
| Jasność matrycy | 400 cd/m2 |
| Czas reakcji matrycy | 5.000 ms |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wbudowane głośniki | 2 x 20W |
| Kontrast statyczny | 5000 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (10-bitowy) |
| Złącza wejścia | HDMI x2 Audio In RS-232 USB 3.0 (typ A) x3 USB 2.0 (typ A) x2 USB-C USB Touch |
| Złącza wyjścia | Audio Out |
| Rozmiar monitora | 86 cali |
| Kąt widzenia | 178 stopni |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Technologia dotykowa | Podczerwień |
| Ilość punktów dotyku | Do 40 |
| Obszar wyświetlania obrazu (mm) | 1895.04 x 1065.96 |
| Waga netto (kg) | 59.710 |
| Waga brutto (kg) | 79.00 |
| Wymiary opakowania (mm) | 2157 x 1345 x 223 |
| Dopuszczalna temperatura pracy | 0°C ~ 40°C |
| Cechy | DS-D5B86RB/EL;86" |