Model: LS32D700EAUXEN
Kod producenta: LS32D700EAUXEN
Waga produktu: 7.8 kg
Gwarancja: 24 miesięcy
EAN: 8806095541969
Producent: SAMSUNG
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online
Monitor Samsung 32" Viewfinity S7 LS32D700EAUXEN VA 4K UHD 60Hz HDMI DP USB-A - USZ OPAK
  • Symbol producenta: LS32D700EAUXEN
  • EAN/UPC: 8806095541969
Specyfikacja
ProducentSAMSUNG
Opis ogólnyMonitor Samsung 32" Viewfinity S7 LS32D700EAUXEN VA 4K UHD 60Hz HDMI DP USB
Informacje dodatkoweHDR10
Kalibracja fabryczna
Tryb Eye Saver, PIP/PBP/ Off Timer Plus, Auto Source Switch+
Certyfikacja Windows 11
HDMI 2.0, DP 1.2, HDCP 2.2
!!! TOWAR Z USZKODZONYM OPAKOWANIEM !!!
Okres rękojmi w miesiącach24
Miejsce serwisowaniaSerwis zewnętrzny
Typ matrycyVA
Przekątna ekranu32.00 cali
TouchNie
Wyposażenie dodatkoweKabel zasilający (1,5 m)
Kabel HDMI
Powłoka ekranuMatowa (Matt, non-glare)
Kolor obudowyCzarny (Black)
Kąt widzenia poziomy (H)178.00 stopni
Montaż VESA100 x 100
Rozdzielczość maksymalna3840 x 2160 (4K UHD)
RodzinaViewfinity
Jasność matrycy350 cd/m2
Złącza zewn.HDMI
DisplayPort
USB 3.2 Gen 1 Type-A x 1
Wyjscie słuchawkowe
Wbudowany zasilaczTak
Kąt widzenia pionowy (V)178.00 stopni
Czas reakcji matrycy5.000 ms
Normy spełniane przez monitorTCO
Pobór energii (podczas pracy)31.00 W
Pobór energii (tryb czuwania)0.50 W
Technologia podświetlaniaLED
Format obrazu16:9
Zakrzywiony ekranNie
Zgodność z technologią HDCPTak
Nasycenie kolorów99% (sRGB)