X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.MMD-Monitors & Displays Nederland B.V.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Monitor Philips 34" 34M2C6500/00 2xHDMI DP 3xUSB - USZ OPAK
- Symbol producenta: 34M2C6500/00
- EAN/UPC: 8712581806262
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Baza SCIP | Nie |
| Czas reakcji matrycy | 0.030 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 175 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | HDMI: 48 ~ 100 | DP: 48 ~ 175 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | HDMI: 30 ~ 160 | DP: 30 ~ 275 |
| Format obrazu | 21:9 |
| Gwarancja producenta | 36 |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (10-bitowy) |
| Informacje dodatkowe | HDMI 2.0, DP 1.4, HDCP 2.2 2 porty USB z funckją szybkiego ładowania LowBlue Mode, EasyRead, Adaptive sync Delta E < 2 (sRGB) MultiView: PIP/PBP mode, 2 urządzenia Jasność: 250 nitów (SDR); 450 nitów (HDR); 1000 nitów (HDR E/P) Krzywizna ekranu: 1800R !!! TOWAR Z USZKODZONYM OPAKOWANIEM !!! |
| Jasność matrycy | 250 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor obudowy | Ciemnoszary (Dark grey) |
| Kontrast statyczny | 1000000 :1 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów | 148,8% (sRGB) 99% (DCI-P3) 97% (Adobe RGB) |
| Normy spełniane przez monitor | CB CE FCC ICES-003 CEC TUV/ISO9241-307 TUV-Bauart EAC VESA DisplayHDR True Black 400 |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -30° / +30° |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Opis ogólny | Monitor Philips 34" 34M2C6500/00 2xHDMI DP 3xUSB |
| Pobór energii (podczas pracy) | 98.90 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.30 W |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna (Anti-Reflection) |
| Producent | MMD-Monitors & Displays Nederland B.V. |
| Przekątna ekranu | 34.00 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ] | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light) | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +20° |
| Regulacja wysokości | Tak - 130mm |
| Rozdzielczość maksymalna | 3440 x 1440 |
| Strona o towarze | https://www.philips.co.uk/c-p/34M2C6500_00/curved-gaming-monitor-qd-oled-gaming-monitor |
| Touch | Nie |
| Typ matrycy | QD-OLED |
| Waga bez podstawy (kg) | 6.15 |
| Waga z podstawą (kg) | 7.20 |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Wielkość plamki | 0.231 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 813 x 367 x 164 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 813 x 555 x 311 |
| Wyposażenie dodatkowe | Kable (HDMI, DP, USB upstream, zasilający) Wspornik VESA |
| Zakrzywiony ekran | Tak |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Złącza zewn. | Hub USB 3.0 (1 in, 2 out) Wyjście słuchawkowe Kensington Lock HDMI x 2 DisplayPort |
Polecamy


5 szt.


1 szt.
2 szt.