Model: PG34WCDN
Kod producenta: PG34WCDN
Waga produktu: 13.7 kg
Gwarancja: 36 miesięcy
EAN: 4711636289535
Producent: ASUS
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online
Monitor Asus 34" ROG Swift OLED PG34WCDN UWQHD 360Hz 2xHDMI DP HUB
  • Symbol producenta: PG34WCDN
  • EAN/UPC: 4711636289535
Specyfikacja
ProducentAsus
Opis ogólnyMonitor Asus 34" ROG Swift OLED PG34WCDN UWQHD 360Hz 2xHDMI DP HUB
Informacje dodatkoweKrzywizna ekranu: 1800R
HDMI 2.1, DP 2.1(UHBR 20)
USB-C Power Delivery: 90W
Wymiary opakowania(S x W x G): 980 x 500 x 200
Okres rękojmi w miesiącach36
Miejsce serwisowaniaSerwis zewnętrzny
Strona o towarzehttps://rog.asus.com/monitors/32-to-34-inches/rog-swift-oled-pg34wcdn/
Typ matrycyQD-OLED
Przekątna ekranu34.00 cali
TouchNie
Wyposażenie dodatkowePrzewód DisplayPort 2.1 (DP80)
Przewód HDMI Ultra High Speed
Ściereczka z mikrofibry
Przewód zasilający
Skrócona instrukcja obsługi
ROG pouch, Naklejka ROG
Przewód USB 3.2
Przewód USB-C
Zestaw montażowy VESA (VESA mount kit)
Karta gwarancyjna
Powłoka ekranuAntyrefleksyjna (Anti-Reflection)
Kolor obudowyCzarny (Black)
Kąt widzenia poziomy (H)178.00 stopni
Montaż VESA100 x 100
Rozdzielczość maksymalna3440 x 1440
RodzinaROG Swift
Jasność matrycy1300 cd/m2
Złącza zewn.HDMI x 2
DisplayPort
USB Type-A x3
USB Type-C
USB Type-B
Kensington Lock
Wyjście słuchawkowe
SPDIF
Kąt widzenia pionowy (V)178.00 stopni
Wielkość plamki0.231 mm
Czas reakcji matrycy0.030 ms
Normy spełniane przez monitorTUV Flicker-free
TUV Low Blue Light (Hardware solution)
VESA AdaptiveSync Display 360Hz
VESA DisplayHDR 500 True Black
AMD FreeSync Premium Pro
G-SYNC Compatible
FSC MIX
Pobór energii (podczas pracy)85.00 W
Pobór energii (tryb czuwania)0.50 W
Format obrazu21:9
Zakrzywiony ekranTak
Obsługa G-SyncTak
Obsługa FreeSyncTak
Obrót wokół własnej osi [Swivel]-30° / +30°
Regulacja wysokościTak - 110mm
Wbudowane głośnikiNie
Nasycenie kolorów135% (sRGB)
99% (DCI-P3)