X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.ASUSTeK Computer Inc.1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou DistTajpej,112TW
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.ASUS Computer GmbHHarkortstr. 21-23Ratingen,40880DE
Monitor Asus 34" ROG Swift OLED PG34WCDN UWQHD 360Hz 2xHDMI DP HUB
- Symbol producenta: PG34WCDN
- EAN/UPC: 4711636289535
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Asus |
| Opis ogólny | Monitor Asus 34" ROG Swift OLED PG34WCDN UWQHD 360Hz 2xHDMI DP HUB |
| Informacje dodatkowe | Krzywizna ekranu: 1800R HDMI 2.1, DP 2.1(UHBR 20) USB-C Power Delivery: 90W Wymiary opakowania(S x W x G): 980 x 500 x 200 |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://rog.asus.com/monitors/32-to-34-inches/rog-swift-oled-pg34wcdn/ |
| Typ matrycy | QD-OLED |
| Przekątna ekranu | 34.00 cali |
| Touch | Nie |
| Wyposażenie dodatkowe | Przewód DisplayPort 2.1 (DP80) Przewód HDMI Ultra High Speed Ściereczka z mikrofibry Przewód zasilający Skrócona instrukcja obsługi ROG pouch, Naklejka ROG Przewód USB 3.2 Przewód USB-C Zestaw montażowy VESA (VESA mount kit) Karta gwarancyjna |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna (Anti-Reflection) |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 3440 x 1440 |
| Rodzina | ROG Swift |
| Jasność matrycy | 1300 cd/m2 |
| Złącza zewn. | HDMI x 2 DisplayPort USB Type-A x3 USB Type-C USB Type-B Kensington Lock Wyjście słuchawkowe SPDIF |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.231 mm |
| Czas reakcji matrycy | 0.030 ms |
| Normy spełniane przez monitor | TUV Flicker-free TUV Low Blue Light (Hardware solution) VESA AdaptiveSync Display 360Hz VESA DisplayHDR 500 True Black AMD FreeSync Premium Pro G-SYNC Compatible FSC MIX |
| Pobór energii (podczas pracy) | 85.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Format obrazu | 21:9 |
| Zakrzywiony ekran | Tak |
| Obsługa G-Sync | Tak |
| Obsługa FreeSync | Tak |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -30° / +30° |
| Regulacja wysokości | Tak - 110mm |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Nasycenie kolorów | 135% (sRGB) 99% (DCI-P3) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 812,8 x 562,7 x 276,1 |
| Waga z podstawą (kg) | 8.30 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 812,8 x 373,3 x 107,9 |
| Kontrast statyczny | 1500000 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (10-bitowy) |
| Waga bez podstawy (kg) | 5.60 |
| Waga brutto (kg) | 13.70 |
| Cechy | PG34WCDN;QD-OLED |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +20° |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 360 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | HDMI, DP, USB-C: 24 ~ 360 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | HDMI, DP, USB-C: 27 ~ 625 |
| Obsługa Adaptive Sync | Tak |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
| Częstotliwość odświeżania [Hz] | 360 |
Polecamy




3 szt.
1 szt.
30 szt.