Monitor Asus 34" ROG Swift OLED PG34WCDN UWQHD 360Hz 2xHDMI DP HUB
- Symbol producenta: PG34WCDN
- EAN/UPC: 4711636289535
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Asus |
| Opis ogólny | Monitor Asus 34" ROG Swift OLED PG34WCDN UWQHD 360Hz 2xHDMI DP HUB |
| Informacje dodatkowe | Krzywizna ekranu: 1800R HDMI 2.1, DP 2.1(UHBR 20) USB-C Power Delivery: 90W Wymiary opakowania(S x W x G): 980 x 500 x 200 |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://rog.asus.com/monitors/32-to-34-inches/rog-swift-oled-pg34wcdn/ |
| Typ matrycy | QD-OLED |
| Przekątna ekranu | 34.00 cali |
| Touch | Nie |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna (Anti-Reflection) |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 3440 x 1440 |
| Rodzina | ROG Swift |
| Jasność matrycy | 1300 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.231 mm |
| Czas reakcji matrycy | 0.030 ms |
| Normy spełniane przez monitor | TUV Flicker-free TUV Low Blue Light (Hardware solution) VESA AdaptiveSync Display 360Hz VESA DisplayHDR 500 True Black AMD FreeSync Premium Pro G-SYNC Compatible FSC MIX |
| Pobór energii (podczas pracy) | 85.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Format obrazu | 21:9 |
| Zakrzywiony ekran | Tak |
| Obsługa G-Sync | Tak |
| Obsługa FreeSync | Tak |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -30° / +30° |
| Regulacja wysokości | Tak - 110mm |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Nasycenie kolorów | 135% (sRGB) 99% (DCI-P3) |