Model: PA32UCDMR-K
Kod producenta: PA32UCDMR-K
Waga produktu: 18 kg
Gwarancja: 36 miesięcy
EAN: 4711636215893
Producent: ASUS
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online
Monitor Asus 31,5" ProArt Display PA32UCDMR-K QD-OLED 4K UHD 240Hz HDMI DP HUB głośniki
  • Symbol producenta: PA32UCDMR-K
  • EAN/UPC: 4711636215893
Specyfikacja
ProducentAsus
Opis ogólnyMonitor Asus 31,5" ProArt Display PA32UCDMR-K QD-OLED 4K UHD 240Hz HDMI DP
Informacje dodatkoweHDMI 2.1, DP 1.4, HDCP 2.3
Brightness (Typ.) : 250cd/m2, Brightness (HDR, Peak) : 1000 cd/m2
Response Time : 0,1ms(GTG)
HDR (High Dynamic Range) Support : HDR10, HLG, Dolby Vision
VRR Technology: Yes (Adaptive-Sync)
USB-C Power Delivery : 96W
Wymiary opakowania(S x W x G): 820 x 577 x 282 mm
Okres rękojmi w miesiącach36
Miejsce serwisowaniaSerwis zewnętrzny
Typ matrycyQD-OLED
Przekątna ekranu31.50 cali
TouchNie
Wyposażenie dodatkoweRaport z wstępnej kalibracji kolorów
Przewód DisplayPort
Przewód HDMI Ultra High Speed
Osłona monitora (monitor hood)
Przewód zasilający
Podstawa z szybkim montażem (quick release stand)
Skrócona instrukcja obsługi
Przewód Thunderbolt™ 4
Przewód USB-C
Karta gwarancyjna
Kolorymetr ProArt CaliContrO MCA02 3-in-1
Powłoka ekranuAntyrefleksyjna (Anti-Reflection)
Kolor obudowyBiały (White)
Kąt widzenia poziomy (H)178.00 stopni
Montaż VESA100 x 100
Rozdzielczość maksymalna3840 x 2160 (4K UHD)
RodzinaProArt Display
Jasność matrycy250 cd/m2
Złącza zewn.HDMI
DisplayPort
Thunderbolt™4 x 2
USB 3.2 Gen 2 Type-A x 1
USB Type-C
Kąt widzenia pionowy (V)178.00 stopni
Wielkość plamki0.182 mm
Czas reakcji matrycy0.100 ms
Normy spełniane przez monitorEnergy Star
TUV Flicker-free
TUV Low Blue Light
VESA DisplayHDR 400 True Black
Calman Ready
FSC MIX
Mac Compliance
Pobór energii (podczas pracy)32.00 W
Pobór energii (tryb czuwania)0.50 W
Format obrazu16:9
Zakrzywiony ekranNie
Zgodność z technologią HDCPTak
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]Tak
Regulacja wysokościTak - 130mm
Wbudowane głośniki2 x 3W
Nasycenie kolorów100% (sRGB)
99% (DCI-P3)