X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.ASUSTeK Computer Inc.1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou DistTajpej,112TW
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.ASUS Computer GmbHHarkortstr. 21-23Ratingen,40880DE
Monitor Asus 26,5" ROG Strix OLED XG27AQDNG QHD 360Hz 2xHDMI DP HUB
- Symbol producenta: XG27AQDNG
- EAN/UPC: 4711636206037
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Asus |
| Opis ogólny | Monitor Asus 26,5" ROG Strix OLED XG27AQDNG QHD 360Hz 2xHDMI DP HUB |
| Informacje dodatkowe | HDMI 2.1, DP 1.4 HDR (High Dynamic Range) Support: HDR10 Wymiary opakowania(S x W x G): 860 x 500 x 163 mm |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://rog.asus.com/monitors/27-to-31-5-inches/rog-strix-oled-xg27aqdng/ |
| Typ matrycy | QD-OLED |
| Przekątna ekranu | 26.50 cali |
| Touch | Nie |
| Wyposażenie dodatkowe | Przewód DisplayPort Ściereczka z mikrofibry Przewód zasilający Skrócona instrukcja obsługi ROG pouch, Naklejka ROG Przewód USB 3.2 Zestaw montażowy VESA (VESA mount kit) Karta gwarancyjna |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna (Anti-Reflection) |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 2560 x 1440 (QHD) |
| Rodzina | ROG Strix |
| Jasność matrycy | 1000 cd/m2 |
| Złącza zewn. | HDMI x 2 DisplayPort USB 3.2 Gen 1 Type-A x 2 Wyjście słuchawkowe Kensington Lock USB Type-B |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.229 mm |
| Czas reakcji matrycy | 0.030 ms |
| Normy spełniane przez monitor | TUV Flicker-free TUV Low Blue Light (Hardware solution) VESA AdaptiveSync Display 360Hz VESA DisplayHDR 400 True Black AMD FreeSync Premium Pro G-SYNC Compatible |
| Pobór energii (podczas pracy) | 60.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Format obrazu | 16:9 |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Obsługa G-Sync | Tak |
| Obsługa FreeSync | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -45° / +45° |
| Regulacja wysokości | Tak - 110mm |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Nasycenie kolorów | 135% (sRGB) 99% (DCI-P3) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 611,1 x 502,5 x 169,4 |
| Waga z podstawą (kg) | 6.10 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 611,1 x 369,6 x 66,5 |
| Kontrast statyczny | 1500000 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (10-bitowy) |
| Waga bez podstawy (kg) | 4.10 |
| Waga brutto (kg) | 9.00 |
| Cechy | XG27AQDNG;QD-OLED |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +20° |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 360 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | HDMI, DP: 48~360 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | HDMI, DP: 26,2~935,48 |
| Obsługa Adaptive Sync | Tak |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
| Częstotliwość odświeżania [Hz] | 360 |
Polecamy


10 szt.


1 szt.
3 szt.