X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.ASUSTeK Computer Inc.1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou DistTajpej,112TW
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.ASUS Computer GmbHHarkortstr. 21-23Ratingen,40880DE
Monitor Asus 32" ProArt Display PA32KCX IPS 8K UHD 60Hz 2xHDMI DP HUB głośniki

Matryca IPS
Matryca IPS oferuje bardzo szerokie kąty widzenia (czyli nie musisz już siedzieć tylko na wprost swojego urządzenia) oraz żywe, naturalne i nasycone kolory. To wszystko powoduje, że oferuje jeden z najlepszych stosunków ceny do jakości ekranu. Dodatkową zaletą jest fakt, że mocno ograniczony został efekt zmiany obrazu po dotknięciu, co ma duże znaczenie w urządzeniach dotykowych.

- Symbol producenta: PA32KCX
- EAN/UPC: 4711387634547
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Asus |
| Opis ogólny | Monitor Asus 32" ProArt Display PA32KCX IPS 8K UHD 60Hz 2xHDMI DP HUB |
| Informacje dodatkowe | HDMI 2.1, DP 2.1, HDCP 2.3 Brightness (Typ.) : 1000cd/m2, Brightness (HDR, Peak) : 1200 cd/m2 Response Time : 5ms(GTG) HDR (High Dynamic Range) Support : HDR10 Trace Free Technology : Yes VRR Technology: Yes (Adaptive-Sync) USB-C Power Delivery : 96W USB 3.2 (Signal) : x 1 USB Type-C (For KVM Switch) |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://www.asus.com/displays-desktops/monitors/proart/proart-display-8k-pa32kcx/ |
| Przekątna ekranu | 32.00 cali |
| Touch | Nie |
| Wyposażenie dodatkowe | Raport z wstępnej kalibracji kolorów Przewód DisplayPort 2.1 (DP40) Przewód HDMI Ultra High Speed Osłona monitora (monitor hood) Przewód zasilający Podstawa z szybkim montażem (quick release stand) Skrócona instrukcja obsługi Przewód Thunderbolt™ 4 Przewód USB-C do USB-A Karta gwarancyjna Karta powitalna |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 7680 x 4320 (8K UHD) |
| Rodzina | ProArt Display |
| Jasność matrycy | 1000 cd/m2 |
| Złącza zewn. | HDMI x 2 DisplayPort Thunderbolt™4 x 2 USB 3.2 Gen 2 Type-A x 3 USB Type-C x2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.092 mm |
| Czas reakcji matrycy | 5.000 ms |
| Normy spełniane przez monitor | Energy Star TUV Flicker-free TUV Low Blue Light VESA DisplayHDR 1000 VESA MediaSync Display Calman Ready Mac Compliance |
| Pobór energii (podczas pracy) | 81.40 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Technologia podświetlania | Mini LED |
| Format obrazu | 16:9 |
| Kontrast dynamiczny | 1000000 :1 |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -30° / +30° |
| Regulacja wysokości | Tak - 100mm |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Nasycenie kolorów | 99% (sRGB) 95% (Adobe RGB) 97% (DCI-P3) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 727 x 601 x 245 |
| Waga z podstawą (kg) | 14.10 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 727 x 445 x 90 |
| Kontrast statyczny | 1000 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (10-bitowy) |
| Waga bez podstawy (kg) | 9.20 |
| Waga brutto (kg) | 21.50 |
| Cechy | PA32KCX;IPS |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +23° |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 60 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | HDMI, DP, USB-C: 48~60 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | HDMI, DP, USB-C: 15~135 |
| Obsługa Adaptive Sync | Tak |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
| Częstotliwość odświeżania [Hz] | 60 |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
Polecamy




30 szt.
3 szt.
1 szt.