Model: BE27ACGN
Kod producenta: BE27ACGN
Waga produktu: 10 kg
Gwarancja: 36 miesięcy
Realizacja zamówienia: 2 dni
EAN: 4711387974254
Producent: ASUS
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online
Monitor Asus 27" BE27ACGN Business Monitor IPS QHD 120Hz HDMI 2xDP HUB RJ45 głośniki
Typ matrycy
Matryca IPS
Matryca typu IPS
  • Symbol producenta: BE27ACGN
  • EAN/UPC: 4711387974254
Specyfikacja
ProducentAsus
Opis ogólnyMonitor Asus 27" BE27ACGN Business Monitor IPS QHD 120Hz HDMI 2xDP HUB RJ45
Informacje dodatkoweHDMI 2.1, DP 1.4
Kontrast(maks.): 3000:1
USB-C PD: 96W
Wymiary opakowania(S x W x G): 691 x 427 x 140 mm
Okres rękojmi w miesiącach36
Miejsce serwisowaniaSerwis zewnętrzny
Strona o towarzehttps://www.asus.com/displays-desktops/monitors/business/be27acgn/
Przekątna ekranu27.00 cali
TouchNie
Wyposażenie dodatkowePrzewód DisplayPort
Przewód zasilający
Przewód USB-C
Przewód HDMI
Skrócona instrukcja obsługi
Karta gwarancyjna
Uchwyt MiniPC (MiniPC Kit)
Powłoka ekranuAntyodblaskowa (Anti-Glare)
Kolor obudowyCzarny (Black)
Kąt widzenia poziomy (H)178.00 stopni
Montaż VESA100 x 100
Rozdzielczość maksymalna2560 x 1440 (QHD)
RodzinaBusiness Monitor
Jasność matrycy350 cd/m2
Złącza zewn.HDMI
DisplayPort x 2
USB 3.2 Gen 1 Type-A x 3
USB Type-C x2
Wyjście słuchawkowe
RJ-45
Kensington Lock
Kąt widzenia pionowy (V)178.00 stopni
Wielkość plamki0.233 mm
Czas reakcji matrycy5.000 ms
Normy spełniane przez monitorEnergy Star
EPEAT Gold
TCO
TUV Flicker-free
TUV Low Blue Light
FSC MIX
Pobór energii (podczas pracy)18.15 W
Pobór energii (tryb czuwania)0.50 W
Technologia podświetlaniaLED
Format obrazu16:9
Zakrzywiony ekranNie
Zgodność z technologią HDCPTak
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]Tak
Obrót wokół własnej osi [Swivel]-180° / +180°
Regulacja wysokościTak - 150mm
Wbudowane głośniki2 x 2W
Nasycenie kolorów99% (sRGB)