X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.iiyama
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Monitor iiyama 34" G-Master GCB3484WQSU-B1 Red Eagle VA UWQHD 180Hz 2xHDMI DP HUB głośniki
- Symbol producenta: GCB3484WQSU-B1
- EAN/UPC: 4948570125166
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | IIYAMA |
| Opis ogólny | Monitor iiyama 34" G-Master GCB3484WQSU-B1 Red Eagle VA UWQHD 180Hz 2xHDMI |
| Informacje dodatkowe | Wymiary opakowa: 982 x 490 x 190 mm Zakrzywiony: 1500R |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://iiyama.com/pl_pl/produkty/g-master-gcb3484wqsu-b1/ |
| Typ matrycy | VA |
| Przekątna ekranu | 34.00 cali |
| Touch | Nie |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel zasilający (1.85m), USB (1.5m), HDMI (1.85m), DP (1.85m) Skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Powłoka ekranu | Matowa (Matt, non-glare) |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 3440 x 1440 |
| Rodzina | G-Master |
| Jasność matrycy | 500 cd/m2 |
| Złącza zewn. | HDMI x 2 DisplayPort USB 3.2 Gen 1 Type-A x 2 USB 3.2 Gen 1 Type-C x 2 Wyjście słuchawkowe |
| Wbudowany zasilacz | Nie |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.232 mm |
| Czas reakcji matrycy | 0.400 ms |
| Normy spełniane przez monitor | AMD FreeSync Premium CE TUV-GS EAC VCCI-B PSE RoHS ErP WEEE REACH UKCA EPEAT |
| Pobór energii (podczas pracy) | 60.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Technologia podświetlania | LED |
| Format obrazu | 21:9 |
| Zakrzywiony ekran | Tak |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Obsługa FreeSync | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Nie |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak - 150mm |
| Wbudowane głośniki | 2 x 5W |
| Nasycenie kolorów | 99% (sRGB) 72% (NTSC) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 808 x 578~433 x 290 |
| Waga z podstawą (kg) | 8.50 |
| Kontrast statyczny | 4000 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (8-bitowy) |
| Waga brutto (kg) | 13.00 |
| Klasa energetyczna | F |
| Cechy | GCB3484WQSU-B1;VA |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +23° |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 180 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | HDMI: 48-120, DP: 48-180 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | HDMI: 30 - 285, DP: 30 - 285 |
| Obsługa Adaptive Sync | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |


8 szt.

