X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.VIEWSONIC EUROPE LIMITEDMiles Yard 10 Miles StreetLondon,SW81GXUnited Kingdom
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Monitor ViewSonic 34” VG3419C-2 VA UWQHD 120Hz HDMI DP HUB RJ45 głośniki
- Symbol producenta: VG3419C-2
- EAN/UPC: 0766907035803
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | VIEWSONIC EUROPE |
| Opis ogólny | Monitor ViewSonic 34” VG3419C-2 VA UWQHD 120Hz HDMI DP HUB RJ45 głośniki |
| Informacje dodatkowe | HDR: HDR10 Żywotność podświetlenia: min. 30 000 godzin Krzywizna: 1500R Powłoka ekranu: Antyrefleksyjna, twarda powłoka (3H) Zgodność z systemem operacyjnym: - Windows 10/11 (certyfikat) - macOS (przetestowany) HDMI 2.0 USB 3.2 Type C Up Stream; DisplayPort Alt mode : 1 (96W power charger) Zasilanie: - Tryb Eco (oszczędność): 23,8 W - Tryb Eco (optymalny): 27,9 W - Zużycie (typowe): 32,2 W - Zużycie (maks.): 41 W - Napięcie: AC 100–240V Temperatura: 0°C do 40°C Wilgotność (bez kondensacji): 20%–90% |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://www.viewsonic.com/pl/products/lcd/VG3419C-2 |
| Typ matrycy | VA |
| Przekątna ekranu | 34.00 cali |
| Touch | Nie |
| Wyposażenie dodatkowe | 3-pin Plug (IEC C13 / CEE22) HDMI Cable (v2.0; Male-Male) USB Type-C Cable (Male-Male) USB A/B Cable (v3.2; Male-Male) Quick Start Guide |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 3440 x 1440 |
| Jasność matrycy | 300 cd/m2 |
| Złącza zewn. | HDMI DisplayPort USB 3.0 x 2 USB 3.0 Type-B USB Type-C Kensington Lock Wyjście słuchawkowe RJ-45 |
| Wbudowany zasilacz | Nie |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.232 mm |
| Czas reakcji matrycy | 3.500 ms |
| Normy spełniane przez monitor | Energy Star EPEAT CE CE EMC CB RoHS ErP REACH WEEE TCO 10.0 EAC UkrSEPRO RCM |
| Pobór energii (podczas pracy) | 32.20 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Technologia podświetlania | LED |
| Format obrazu | 21:9 |
| Kontrast dynamiczny | 80000000 :1 |
| Zakrzywiony ekran | Tak |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -90° / +90° |
| Regulacja wysokości | Tak - 150mm |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Nasycenie kolorów | 105% (sRGB) 75% (NTSC) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 808 x 531,92~381,92 x 235 |
| Waga z podstawą (kg) | 7.90 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 808 x 363,92 x 118,29 |
| Kontrast statyczny | 3000 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (8-bitowy) |
| Waga bez podstawy (kg) | 6.00 |
| Waga brutto (kg) | 10.40 |
| Cechy | VG3419C-2;VA |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +20° |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 120 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | HDMI: 24 ~ 120 | DP, USB-C: 24 ~ 120 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | HDMI: 30 ~ 160 | DP, USB-C: 30 ~ 185 |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |




25 szt.
4 szt.
3 szt.