X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.VIEWSONIC EUROPE LIMITEDMiles Yard 10 Miles StreetLondon,SW81GXUnited Kingdom
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Monitor ViewSonic 27” VG2748A-2K IPS QHD 100Hz HDMI DP VGA HUB głośniki

Matryca IPS
Matryca IPS oferuje bardzo szerokie kąty widzenia (czyli nie musisz już siedzieć tylko na wprost swojego urządzenia) oraz żywe, naturalne i nasycone kolory. To wszystko powoduje, że oferuje jeden z najlepszych stosunków ceny do jakości ekranu. Dodatkową zaletą jest fakt, że mocno ograniczony został efekt zmiany obrazu po dotknięciu, co ma duże znaczenie w urządzeniach dotykowych.

- Symbol producenta: VG2748A-2K
- EAN/UPC: 0766907032062
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | VIEWSONIC EUROPE |
| Opis ogólny | Monitor ViewSonic 27” VG2748A-2K IPS QHD 100Hz HDMI DP VGA HUB głośniki |
| Informacje dodatkowe | HDMI 2.0 Zasilanie: - Tryb Eco (oszczędny): 25,1W - Tryb Eco (optymalny): 28,5W - Zużycie energii (typowe): 33W - Zużycie energii (maksymalne): 36,6W Temperatura: 0°C do 40°C Wilgotność (bez kondensacji): 20% do 90% Wymiary opakowania: 692 x 430 x 218 |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://www.viewsonic.com/pl/products/lcd/VG2748A-2K |
| Przekątna ekranu | 27.00 cali |
| Touch | Nie |
| Wyposażenie dodatkowe | 3-pin Plug (IEC C13 / CEE22) x1, DisplayPort Cable (v1.2; Male-Male) x1, USB A/B Cable (v3.2; Male-Male) x1, Quick Start Guide x1 |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 2560 x 1440 (QHD) |
| Jasność matrycy | 350 cd/m2 |
| Złącza zewn. | HDMI DisplayPort D-Sub / VGA USB 3.0 x 2 USB Type-B USB Type-C Kensington Lock |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.233 mm |
| Czas reakcji matrycy | 5.000 ms |
| Normy spełniane przez monitor | cTUVus FCC-B ICES-003 Energy Star EPEAT CEC NOM Mexico Energy |
| Pobór energii (podczas pracy) | 33.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Technologia podświetlania | LED |
| Format obrazu | 16:9 |
| Kontrast dynamiczny | 50000000 :1 |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -120° / +120° |
| Regulacja wysokości | Tak - 130mm |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Nasycenie kolorów | 108% (sRGB) 76% (NTSC) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 613,38 x 406,19~533,75 x 202,18 |
| Waga z podstawą (kg) | 7.10 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 613,38 x 362,73 x 51,5 |
| Kontrast statyczny | 1300 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (6 bit + FRC) |
| Waga bez podstawy (kg) | 4.80 |
| Waga brutto (kg) | 9.90 |
| Cechy | VG2748A-2K;IPS |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +40° |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 100 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | RGB Analog: 50 ~ 75Hz, HDMI (v2.0), DisplayPort (v1.2): 50 ~ 100Hz |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | RGB Analog: 31 ~ 80KHz, HDMI (v2.0), DisplayPort (v1.2): 31 ~ 150KHz |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |


2 szt.


3 szt.
25 szt.
4 szt.