X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.LG Electronics Deutschland GmbHAlfred-Herrhausen-Allee 3-5Eschborn,65760GERMANY
Monitor LG 31,5" 32UR550K-B.AEU VA 4K UHD 60Hz 2xHDMI DP głośniki
- Symbol producenta: 32UR550K-B.AEU
- EAN/UPC: 8806096228159
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | LG |
| Opis ogólny | Monitor LG 31,5" 32UR550K-B.AEU VA 4K UHD 60Hz 2xHDMI DP głośniki |
| Informacje dodatkowe | Pobór mocy (tryb wł.): 31,5W Pobór mocy (tryb wł.) (ErP): 32W Wersja DP: 1.4 Wymiary w opakowaniu: 821 x 226 x 507 mm |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Typ matrycy | VA |
| Przekątna ekranu | 31.50 cali |
| Touch | Nie |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel HDMI |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Jasność matrycy | 250 cd/m2 |
| Złącza zewn. | HDMI x 2 DisplayPort Wyjście słuchawkowe |
| Wbudowany zasilacz | Nie |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Czas reakcji matrycy | 4.000 ms |
| Pobór energii (podczas pracy) | 32.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Technologia podświetlania | LED |
| Format obrazu | 16:9 |
| Zakrzywiony ekran | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Wbudowane głośniki | 2 x 5W |
| Nasycenie kolorów | 90% (DCI-P3) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 714,3 x 597,1 x 239,3 |
| Waga z podstawą (kg) | 7.00 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 714,3 x 420,1 x 45,7 |
| Kontrast statyczny | 3000 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B |
| Waga bez podstawy (kg) | 5.20 |
| Waga brutto (kg) | 12.000 |
| Klasa energetyczna | F |
| Cechy | 32UR550K-B.AEU;VA |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | Tak |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 60 |
| Gwarancja producenta [mies.] | 24 |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy


8 szt.


3 szt.