X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.LG Electronics Deutschland GmbHAlfred-Herrhausen-Allee 3-5Eschborn,65760GERMANY
Monitor LG 31,5" UltraGear 32G600A-B.AEUQ Curved VA QHD 180Hz 2xHDMI DP
- Symbol producenta: 32G600A-B.AEUQ
- EAN/UPC: 8806096565490
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | LG |
| Opis ogólny | Monitor LG 31,5" UltraGear 32G600A-B.AEUQ VA QHD 180Hz 2xHDMI DP |
| Informacje dodatkowe | Pobór mocy (tryb wł.): 22W Pobór mocy (tryb wł.) (ErP): 21W Wersja DP: 1.4 |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Typ matrycy | VA |
| Przekątna ekranu | 31.50 cali |
| Touch | Nie |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel DisplayPort , HDMI |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 2560 x 1440 (QHD) |
| Rodzina | UltraGear |
| Jasność matrycy | 300 cd/m2 |
| Złącza zewn. | HDMI x 2 DisplayPort Wyjście słuchawkowe |
| Wbudowany zasilacz | Nie |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.272 mm |
| Czas reakcji matrycy | 1.000 ms |
| Normy spełniane przez monitor | AMD FreeSync |
| Pobór energii (podczas pracy) | 22.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.30 W |
| Technologia podświetlania | LED |
| Format obrazu | 16:9 |
| Zakrzywiony ekran | Tak |
| Obsługa FreeSync | Tak |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak - 100mm |
| Nasycenie kolorów | 99% (sRGB) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 702,5 x 559,9~459,9 x 259,6 |
| Waga z podstawą (kg) | 6.70 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 702,5 x 421,2 x 110,3 |
| Kontrast statyczny | 3000 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M |
| Waga bez podstawy (kg) | 4.40 |
| Waga brutto (kg) | 8.900 |
| Klasa energetyczna | D |
| Cechy | 32G600A-B.AEUQ;VA |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | Tak |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 180 |
| Obsługa Adaptive Sync | Tak |
| Gwarancja producenta [mies.] | 24 |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy


15 szt.


3 szt.