X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.ASUSTeK Computer Inc.1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou DistTajpej,112TW
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.ASUS Computer GmbHHarkortstr. 21-23Ratingen,40880DE
Monitor Asus 31,5" ROG Strix XG32VC HDMI DP USB Type-C USB 3.0 - USZ OPAK
- Symbol producenta: 90LM03S0-B04170
- EAN/UPC: 4718017790536
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Asus |
| Opis ogólny | Monitor Asus 31,5" ROG Strix XG32VC HDMI DP USB Type-C USB 3.0 |
| Informacje dodatkowe | Curved 1800R !!! TOWAR Z USZKODZONYM OPAKOWANIEM !!! |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://www.asus.com/Monitors/ROG-Strix-XG32VC/overview/ |
| Typ matrycy | VA |
| Przekątna ekranu | 31.50 cali |
| Touch | Nie |
| Wyposażenie dodatkowe | HDMI cable, DP cable, USB cable Power cord |
| Powłoka ekranu | Matowa (Matt, non-glare) |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 2560 x 1440 (WQHD) |
| Rodzina | ROG Strix |
| Jasność matrycy | 400 cd/m2 |
| Złącza zewn. | HDMI DisplayPort USB Type-C USB 3.0 Type-B Wyjście słuchawkowe Kensington Lock |
| Wbudowany zasilacz | Nie |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.277 mm |
| Czas reakcji matrycy | 1.000 ms |
| Częstotliwość odchylania pionowego | HDMI: 48 ~ 165 Hz, DP: 48 ~ 170 Hz |
| Częstotliwość odchylania poziomego | HDMI: 30 ~ 225 KHz, DP: 30 ~ 250 KHz |
| Normy spełniane przez monitor | UL CB CE |
| Pobór energii (podczas pracy) | 45.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Technologia podświetlania | WLED |
| Format obrazu | 16:9 |
| Kontrast dynamiczny | 100000000 :1 |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej | 170 Hz |
| Zakrzywiony ekran | Tak |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Obsługa FreeSync | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia (Tilt) | -5° / +20° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -25° / +25° |
| Regulacja wysokości | Tak - 100mm |
| Nasycenie kolorów | 125% (sRGB) 90% (DCI-P3) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 713 x 552 x 279 |
| Waga z podstawą (kg) | 9.30 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 713 x 426 x 118 |
| Kontrast statyczny | 3000 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (10-bitowy) |
| Cechy | HDMI DP |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +20° |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 170 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | HDMI: 48 ~ 165 | DP: 48 ~ 170 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | HDMI: 30 ~ 225 | DP: 30 ~ 250 |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
Polecamy


1 szt.


3 szt.
30 szt.