X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.VIEWSONIC EUROPE LIMITEDMiles Yard 10 Miles StreetLondon,SW81GXUnited Kingdom
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Monitor ViewSonic 31.5" VX3218C-2K (VS19257) 2xHDMI DP głośniki 2x2W - USZ OPAK
- Symbol producenta: VX3218C-2K
- EAN/UPC: 0766907019056
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | VIEWSONIC EUROPE |
| Opis ogólny | Monitor ViewSonic 31.5" VX3218C-2K (VS19257) 2xHDMI DP głośniki 2x2W |
| Informacje dodatkowe | Kensington Lock Slot Blue Light Filter, AMD FreeSync™ Premium Anti-Glare, Hard Coating (3H) Krzywizna ekranu: 1500R !!! TOWAR Z USZKODZONYM OPAKOWANIEM !!! |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://www.viewsonic.com/eu/products/lcd/VX3218C-2K#specs |
| Typ matrycy | VA |
| Przekątna ekranu | 31.50 cali |
| Touch | Nie |
| Wyposażenie dodatkowe | Zasilacz + kabel, kabel DisplayPort, szybka instrukcja |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 2560 x 1440 (QHD) |
| Jasność matrycy | 250 cd/m2 |
| Złącza zewn. | HDMI x 2 DisplayPort Wyjście słuchawkowe |
| Wbudowany zasilacz | Nie |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.272 mm |
| Czas reakcji matrycy | 1.000 ms |
| Normy spełniane przez monitor | cTUVus FCC-B ICES-003 CEC NRCan NOM Mexico Energy CE CE EMC CB RoHS ErP REACH WEEE |
| Pobór energii (podczas pracy) | 34.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Technologia podświetlania | LED |
| Format obrazu | 16:9 |
| Kontrast dynamiczny | 80000000 :1 |
| Zakrzywiony ekran | Tak |
| Obsługa FreeSync | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Nie |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | Nie |
| Regulacja wysokości | Tak - 130mm |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Nasycenie kolorów | 72% (NTSC) 103% (sRGB) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 709 x 513 x 228 |
| Waga z podstawą (kg) | 4.80 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 709 x 421 x 96 |
| Kontrast statyczny | 3500 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (6 bit + FRC) |
| Waga bez podstawy (kg) | 4.20 |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +20° |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 180 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | HDMI (v2.0): 48 ~ 144 | DisplayPort (v1.4): 48 ~ 180 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | HDMI (v2.0): 30 ~ 214 | DisplayPort (v1.4): 30 ~ 264 |
| Gwarancja producenta [mies.] | 24 |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |


4 szt.


25 szt.
3 szt.