X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.VIEWSONIC EUROPE LIMITEDMiles Yard 10 Miles StreetLondon,SW81GXUnited Kingdom
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Monitor ViewSonic 23,8" VG2441V IPS FHD 120Hz HDMI DP HUB głośniki

Matryca IPS
Matryca IPS oferuje bardzo szerokie kąty widzenia (czyli nie musisz już siedzieć tylko na wprost swojego urządzenia) oraz żywe, naturalne i nasycone kolory. To wszystko powoduje, że oferuje jeden z najlepszych stosunków ceny do jakości ekranu. Dodatkową zaletą jest fakt, że mocno ograniczony został efekt zmiany obrazu po dotknięciu, co ma duże znaczenie w urządzeniach dotykowych.

- Symbol producenta: VG2441V
- EAN/UPC: 0766907032253
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | VIEWSONIC EUROPE |
| Opis ogólny | Monitor ViewSonic 23,8" VG2441V IPS FHD 120Hz HDMI DP HUB głośniki |
| Informacje dodatkowe | HDMI 1.4 Temperatura: 32°F to 104°F (0°C to 40°C) Wilgotność: 20% to 90% Wymiary opakowania: 630 x 513 x 125 mm Maks. pobór mocy: 64W |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://www.viewsonic.com/global/products/lcd/VG2441V |
| Przekątna ekranu | 23.80 cali |
| Touch | Nie |
| Dodatki multimedialne | Kamera |
| Wyposażenie dodatkowe | 3-pin Plug (IEC C13 / CEE22) x1, HDMI Cable (v1.4; Male-Male) x1, USB Type-C Cable (Male-Male; with Type-A adapter) x1, Quick Start Guide x1 |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Jasność matrycy | 250 cd/m2 |
| Złącza zewn. | HDMI DisplayPort Wyjście audio Kensington Lock USB 3.0 x 2 USB Type-C x2 |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.275 mm |
| Czas reakcji matrycy | 4.000 ms |
| Normy spełniane przez monitor | cTUVus FCC-B ICES-003 Energy Star EPEAT CEC NOM Mexico Energy CE CE EMC CB RoHS ErP REACH WEEE TCO 10.0 EAC UkrSEPRO |
| Pobór energii (podczas pracy) | 19.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Technologia podświetlania | LED |
| Format obrazu | 16:9 |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -90° / +90° |
| Regulacja wysokości | Tak - 150mm |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Nasycenie kolorów | 72% (NTSC) 104% (sRGB) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 539,8 x 386,1 -529,4 x 206,1 |
| Waga z podstawą (kg) | 4.50 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 539,8 x 346,9 x 58,6 |
| Kontrast statyczny | 1500 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (6 bit + FRC) |
| Waga bez podstawy (kg) | 2.90 |
| Waga brutto (kg) | 6.80 |
| Cechy | VG2441V;IPS |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +20° |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 120 |
| Gwarancja producenta [mies.] | 24 |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |




25 szt.
4 szt.
3 szt.