X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.ASUSTeK Computer Inc.1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou DistTajpej,112TW
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.ASUS Computer GmbHHarkortstr. 21-23Ratingen,40880DE
Monitor Asus 31,5" ROG Strix XG32UCG Fast IPS 4K UHD 160Hz HDMI DP USB-C
- Symbol producenta: XG32UCG
- EAN/UPC: 4711387906804
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Asus |
| Opis ogólny | Monitor Asus 31,5" ROG Strix XG32UCG Fast IPS 4K UHD 160Hz HDMI DP USB-C |
| Informacje dodatkowe | HDMI 2.1, DP 1.4 (HBR3) Brightness (Typ.) : 350cd/m2, Brightness (HDR, Peak) : 400 cd/m2 Response Time : 1ms(GTG), 0.3ms(min.) HDR (High Dynamic Range) Support : HDR10 Dual Mode : Yes, Frame Rate Boost VRR Technology: Yes (Adaptive-Sync) GamePlus, Game Visual, Extreme Low Motion Blur, DisplayWidget Center, GameFast Input technology, Shadow Boost, ELMB Sync, Aspect Control USB-C x 1 (DP Alt Mode) USB-C Power Delivery: 15W FHD Mode: HDMI: 24~410kHz (H) / 48~320Hz (V) DP/Type-C: 410~410kHz (H) / 48~320Hz (V) 1/4" Tripod Socket Lighting effect (Aura) : Aura Sync |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://rog.asus.com/monitors/27-to-31-5-inches/rog-strix-xg32ucg/ |
| Typ matrycy | Fast IPS |
| Przekątna ekranu | 31.50 cali |
| Touch | Nie |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel DisplayPort Kabel zasilający Skrócona instrukcja obsługi Naklejka ROG Woreczek ROG Karta gwarancyjna |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna (Anti-Reflection) |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Rodzina | ROG Swift |
| Jasność matrycy | 400 cd/m2 |
| Złącza zewn. | HDMI DisplayPort USB Type-C Wyjscie słuchawkowe Kensington Lock |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.182 mm |
| Czas reakcji matrycy | 1.000 ms |
| Normy spełniane przez monitor | TUV Flicker-free TUV Low Blue Light (Hardware solution) VESA AdaptiveSync Display 160Hz VESA AdaptiveSync Display 320Hz AMD FreeSync Premium G-SYNC Compatible FSC MIX |
| Pobór energii (podczas pracy) | 30.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Format obrazu | 16:9 |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Obsługa G-Sync | Tak |
| Obsługa FreeSync | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Nie |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -25° / +25° |
| Regulacja wysokości | Tak - 110mm |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Nasycenie kolorów | 95% (DCI-P3) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 717 x 574 x 246 |
| Waga z podstawą (kg) | 9.90 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 717 x 430 x 82 |
| Kontrast statyczny | 1000 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (10-bitowy) |
| Waga bez podstawy (kg) | 6.60 |
| Waga brutto (kg) | 12.10 |
| Cechy | XG32UCG;Fast IPS |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +20° |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 160 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | HDMI, DP, USB-C: 48~160 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | HDMI: 24~380 | DP, USB-C: 380~380 |
| Obsługa Adaptive Sync | Tak |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
| Częstotliwość odświeżania [Hz] | 160 |
Polecamy


4 szt.


3 szt.
1 szt.
30 szt.