X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.ASUSTeK Computer Inc.1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou DistTajpej,112TW
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.ASUS Computer GmbHHarkortstr. 21-23Ratingen,40880DE
Monitor Asus 27" ProArt Display PA27UCGE IPS 4K UHD 160Hz 2xHDMI DP HUB USB głośniki

Matryca IPS
Matryca IPS oferuje bardzo szerokie kąty widzenia (czyli nie musisz już siedzieć tylko na wprost swojego urządzenia) oraz żywe, naturalne i nasycone kolory. To wszystko powoduje, że oferuje jeden z najlepszych stosunków ceny do jakości ekranu. Dodatkową zaletą jest fakt, że mocno ograniczony został efekt zmiany obrazu po dotknięciu, co ma duże znaczenie w urządzeniach dotykowych.

- Symbol producenta: PA27UCGE
- EAN/UPC: 4711387734667
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Asus |
| Opis ogólny | Asus 27"ProArt Display PA27UCGE IPS 4K UHD 160Hz 2xHDMI DP HUB USB głośniki |
| Informacje dodatkowe | HDMI 2.1, DisplayPort 1.4, HDCP 2.3 HDR10, HLG LCD ZBD Warranty: Yes (3 yr) ProArt Preset : Native, sRGB, Adobe RGB, DCI-P3, BT.2020, DICOM, Rec.709, HDR_PQ DCI, HDR_PQ_BT.2020, HDR_HLG_BT.2020, HDR_HLG DCI, User mode1, User mode2, User mode3 Color Temp. Selection : Yes (5 modes) Color Adjustment : RGB Tuning (Gain / Offset) Gamma Adjustment : Yes (Support Gamma 1.8/2.0/2.2/2.4/2.6) VRR Technology : Yes (Adaptive-Sync) Trace Free Technology, ASUS ProArt Hardware Calibration, ProArt Palette, QuickFit Plus, PIP / PBP Technology, HDR Preview, DisplayWidget Center, Multiple HDR Mode, KVM Switch USB-C Power Delivery : 96W Ambient Light Sensor, Proximity Sensor |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://www.asus.com/displays-desktops/monitors/proart/proart-display-pa27ucge/ |
| Przekątna ekranu | 27.00 cali |
| Touch | Nie |
| Wyposażenie dodatkowe | Color pre-calibration report DisplayPort cable HDMI Ultra High Speed Cable Monitor hood Power cord Quick start guide USB-C cable USB-C to A cable Warranty Card Welcome Card |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Rodzina | ProArt Display |
| Jasność matrycy | 600 cd/m2 |
| Złącza zewn. | HDMI x 2 DisplayPort USB Type-C USB 3.2 Gen 1 Type-A x 2 USB 3.2 Gen 1 Type-C Wyjście słuchawkowe Kensington Lock |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.155 mm |
| Czas reakcji matrycy | 1.000 ms |
| Normy spełniane przez monitor | Energy Star EPEAT Gold TUV Flicker-free TUV Low Blue Light VESA DisplayHDR 600 Calman Ready FSC MIX Mac Compliance |
| Pobór energii (podczas pracy) | 27.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Technologia podświetlania | LED |
| Format obrazu | 16:9 |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Obsługa G-Sync | Nie |
| Obsługa FreeSync | Nie |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -30° / +30° |
| Regulacja wysokości | Tak - 120mm |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Nasycenie kolorów | 98% (DCI-P3) 100% (sRGB) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 612,4 x 574,7 x 201,8 |
| Waga z podstawą (kg) | 6.40 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 612,4 x 380,8 x 47,6 |
| Kontrast statyczny | 1000 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (10-bitowy) |
| Waga bez podstawy (kg) | 4.50 |
| Waga brutto (kg) | 10.60 |
| Cechy | PA27UCGE;IPS |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +23° |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 160 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | HDMI: 48~160 | DP: 48~160 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | HDMI: 31~255 | DP: 30~373 |
| Obsługa Adaptive Sync | Tak |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
Polecamy




30 szt.
3 szt.
1 szt.