X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.ASUSTeK Computer Inc.1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou DistTajpej,112TW
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.ASUS Computer GmbHHarkortstr. 21-23Ratingen,40880DE
Monitor Asus 27" TUF Gaming VG27AQL5A Fast IPS WQHD 210Hz 2xHDMI DP głośniki
- Symbol producenta: VG27AQL5A
- EAN/UPC: 4711387919149
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Asus |
| Opis ogólny | Monitor Asus 27" TUF Gaming VG27AQL5A Fast IPS WQHD 210Hz 2xHDMI DP głośnik |
| Informacje dodatkowe | HDMI 2.0, DisplayPort 1.4, HDCP 2.2 Trace Free Technology, GameVisual, GamePlus Color Temp. Selection : Yes (4 modes) Extreme Low Motion Blur, ELMB Sync VRR Technology : Yes (Adaptive-Sync) GameFast Input technology, Shadow Boost, DisplayWidget Center Multiple HDR Mode , ASUS Power Sync Brightness (Typ.) : 350cd/m2, Brightness (HDR, Peak) : 400 cd/m2 1/4" Tripod Socket USB Hub : 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C (Service Port) |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://www.asus.com/displays-desktops/monitors/tuf-gaming/tuf-gaming-vg27aql5a/ |
| Typ matrycy | Fast IPS |
| Przekątna ekranu | 27.00 cali |
| Touch | Nie |
| Wyposażenie dodatkowe | DisplayPort cable Power cord Quick start guide Warranty Card L-shaped Screwdriver |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 2560 x 1440 (WQHD) |
| Rodzina | TUF Gaming |
| Jasność matrycy | 350 cd/m2 |
| Złącza zewn. | HDMI x 2 DisplayPort Wyjscie słuchawkowe Kensington Lock USB Service |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.233 mm |
| Czas reakcji matrycy | 1.000 ms |
| Normy spełniane przez monitor | TUV Flicker-free TUV Low Blue Light VESA AdaptiveSync Display 210Hz VESA DisplayHDR 400 AMD FreeSync Premium FSC MIX |
| Pobór energii (podczas pracy) | 20.80 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.30 W |
| Technologia podświetlania | LED |
| Format obrazu | 16:9 |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Obsługa G-Sync | Nie |
| Obsługa FreeSync | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -20° / +20° |
| Regulacja wysokości | Tak - 130mm |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Nasycenie kolorów | 95% (DCI-P3) 130% (sRGB) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 615,0 x 534,0 x 215,0 |
| Waga z podstawą (kg) | 6.40 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 615,0 x 367,0 x 51,0 |
| Kontrast statyczny | 1300 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (10-bitowy) |
| Waga bez podstawy (kg) | 4.10 |
| Waga brutto (kg) | 8.70 |
| Cechy | VG27AQL5A;Fast IPS |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +20° |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 210 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | HDMI: 48~144 | DP: 48~210 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | HDMI: 30~233 | DP: 30~311 |
| Obsługa Adaptive Sync | Tak |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy




30 szt.
1 szt.
3 szt.