X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.ASUSTeK Computer Inc.1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou DistTajpej,112TW
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.ASUS Computer GmbHHarkortstr. 21-23Ratingen,40880DE
Monitor Asus 24,1" ROG Strix XG248QSG Ace TN FHD 610Hz 2xHDMI DP
- Symbol producenta: XG248QSG
- EAN/UPC: 4711636073097
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Asus |
| Opis ogólny | Monitor Asus 24,1" ROG Strix XG248QSG Ace TN FHD 610Hz HDMI DP |
| Informacje dodatkowe | HDMI (v2.1) x 2, DisplayPort 1.4 DSC x 1 Brightness (Typ.) : 350cd/m2, Brightness (HDR, Peak) : 400 cd/m2 Viewing Angle (CR>10) : 170°/ 160° Response Time : 0.7ms(GTG), 0.1ms(min.) HDR10 GamePlus, Game Visual, Shadow Boost, Aspect Control Extreme Low Motion Blur: Yes, ELMB 2 1/4" Tripod Socket Lighting effect (Aura) : Aura Sync |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://rog.asus.com/monitors/23-to-24-5-inches/rog-strix-xg248qsg-ace/ |
| Typ matrycy | Super TN |
| Przekątna ekranu | 24.10 cali |
| Touch | Nie |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel DisplayPort, zasilacz sieciowy, kabel zasilający, szybki przewodnik, karta gwarancyjna, ROG pouch, ROG sticker |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 160.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Rodzina | ROG Strix |
| Jasność matrycy | 350 cd/m2 |
| Złącza zewn. | HDMI x 2 DisplayPort Wyjście słuchawkowe Kensington Lock |
| Wbudowany zasilacz | Nie |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 170.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.279 mm |
| Czas reakcji matrycy | 0.700 ms |
| Normy spełniane przez monitor | TUV Flicker-free TUV Low Blue Light VESA DisplayHDR 400 AMD FreeSync Premium G-SYNC Compatible |
| Pobór energii (podczas pracy) | 24.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Technologia podświetlania | LED |
| Format obrazu | 16:9 |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Obsługa G-Sync | Tak |
| Obsługa FreeSync | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Nie |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -45° / +45° |
| Regulacja wysokości | Tak - 160mm |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Nasycenie kolorów | 90% (DCI-P3) 125% (sRGB) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 557 x 514 x 188 |
| Waga z podstawą (kg) | 5.60 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 557 x 333 x 85 |
| Kontrast statyczny | 1000 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M |
| Waga bez podstawy (kg) | 3.30 |
| Waga brutto (kg) | 8.20 |
| Cechy | XG248QSG;Super VA |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +35° |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 610 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | HDMI: 24~610 | DP: 24~610 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | HDMI: 27~851 | DP: 27~851 |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
| Częstotliwość odświeżania [Hz] | 610 |
Polecamy




30 szt.
3 szt.
1 szt.