X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.ASUSTeK Computer Inc.1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou DistTajpej,112TW
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.ASUS Computer GmbHHarkortstr. 21-23Ratingen,40880DE
Monitor Asus 21,45" VP227HF Eye Care Gaming Monitor VA FHD 100Hz VGA HDMI
- Symbol producenta: VP227HF
- EAN/UPC: 4711387948576
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Asus |
| Opis ogólny | Monitor Asus 21,45" VP227HF Eye Care Gaming Monitor VA FHD 100Hz VGA HDMI |
| Informacje dodatkowe | HDMI 1.4, HDCP 1.4 Trace Free Technology, SPLENDID Technology, GamePlus, QuickFit Color Temp. Selection : Yes (4 modes) VRR Technology : Yes (Adaptive-Sync) Motion Sync, DisplayWidget Center, Eye Care+ Technology ASUS Power Sync |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://www.asus.com/displays-desktops/monitors/eye-care/vp227hf/ |
| Typ matrycy | VA |
| Przekątna ekranu | 21.15 cali |
| Touch | Nie |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel HDMI Kabel zasilający Szybki przewodnik Karta gwarancyjna |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Rodzina | Eye Care Gaming Monitor |
| Jasność matrycy | 250 cd/m2 |
| Złącza zewn. | D-SUB HDMI Wyjscie słuchawkowe Kensington Lock |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.249 mm |
| Czas reakcji matrycy | 1.000 ms |
| Normy spełniane przez monitor | TUV Flicker-free TUV Low Blue Light Energy Star FSC MIX EPEAT Silver TCO |
| Pobór energii (podczas pracy) | 9.97 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Technologia podświetlania | LED |
| Format obrazu | 16:9 |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Obsługa G-Sync | Nie |
| Obsługa FreeSync | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Nasycenie kolorów | 99% (sRGB) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 492,7 x 363,8 x 204,4 |
| Waga z podstawą (kg) | 2.60 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 492,7 x 291,3 x 57,5 |
| Kontrast statyczny | 4000 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (10-bitowy) |
| Waga bez podstawy (kg) | 2.30 |
| Waga brutto (kg) | 4.10 |
| Cechy | VP227HF;VA |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +20° |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 100 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | VGA: 48~76 | HDMI: 48~100 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | VGA: 30~85 | HDMI: 30~115 |
| Obsługa Adaptive Sync | Tak |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
| Częstotliwość odświeżania [Hz] | 100 |
Polecamy


30 szt.


3 szt.
1 szt.