X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.VIEWSONIC EUROPE LIMITEDMiles Yard 10 Miles StreetLondon,SW81GXUnited Kingdom
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Monitor ViewSonic 27” VG2741V-2K IPS QHD 120Hz HDMI DP HUB głośniki

Matryca IPS
Matryca IPS oferuje bardzo szerokie kąty widzenia (czyli nie musisz już siedzieć tylko na wprost swojego urządzenia) oraz żywe, naturalne i nasycone kolory. To wszystko powoduje, że oferuje jeden z najlepszych stosunków ceny do jakości ekranu. Dodatkową zaletą jest fakt, że mocno ograniczony został efekt zmiany obrazu po dotknięciu, co ma duże znaczenie w urządzeniach dotykowych.

- Symbol producenta: VG2741V-2K
- EAN/UPC: 0766907033052
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | VIEWSONIC EUROPE |
| Opis ogólny | Monitor ViewSonic 27” VG2741V-2K IPS QHD 120Hz HDMI DP HUB głośniki |
| Informacje dodatkowe | Czas reakcji: 4ms(GTG)/3,9ms(GTG w/OD) Zasilanie: - Tryb Eco (oszczędny): 17W - Tryb Eco (optymalny): 21W - Zużycie energii (typowe): 25W - Zużycie energii (maksymalne): 70W Synchronizacja cyfrowa: TMDS - HDMI (v2.0), PCI-E - DisplayPort (v1.4), Mic Temperatura: 0°C do 40°C Wilgotność (bez kondensacji): 20% do 90% Wymiary opakowania: 700 x 525 x 125 |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://www.viewsonic.com/global/products/lcd/VG2741V-2K |
| Przekątna ekranu | 27.00 cali |
| Touch | Nie |
| Dodatki multimedialne | Kamera |
| Wyposażenie dodatkowe | Wtyczka 3-pinowa (IEC C13 / CEE22) x1 Kabel HDMI (v2.0; męski–męski) x1 Kabel USB typu C (męski–męski; z adapterem typu A) x1 Przewodnik szybkiego startu x1 |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 2560 x 1440 (QHD) |
| Jasność matrycy | 250 cd/m2 |
| Złącza zewn. | HDMI DisplayPort Wyjście słuchawkowe USB 3.0 x 2 USB Type-C x2 |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.233 mm |
| Czas reakcji matrycy | 4.000 ms |
| Normy spełniane przez monitor | Energy Star EPEAT CE CE EMC CB RoHS WEEE TCO 10.0 EAC UkrSEPRO |
| Pobór energii (podczas pracy) | 25.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Technologia podświetlania | LED |
| Format obrazu | 16:9 |
| Kontrast dynamiczny | 50000000 :1 |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -90° / +90° |
| Regulacja wysokości | Tak - 150mm |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Nasycenie kolorów | 120% (sRGB) 85% (NTSC) 85% (DCI-P3) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 613,3 x 400,9-550,9 x 206,1 |
| Waga z podstawą (kg) | 5.30 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 613,3 x 388,7 x 59,2 |
| Kontrast statyczny | 1500 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (6 bit + FRC) |
| Waga bez podstawy (kg) | 3.70 |
| Waga brutto (kg) | 8.10 |
| Cechy | VG2741V-2K;IPS |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +20° |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 120 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | 48 - 120 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | 30 - 230 |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |


1 szt.


3 szt.
25 szt.
4 szt.