Monitor Asus 34" ROG Strix OLED XG34WCDG QD-OLED UWQHD 175Hz 2xHDMI DP HUB
- Symbol producenta: XG34WCDG
- EAN/UPC: 4711387973332
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Asus |
| Opis ogólny | Monitor Asus 34" ROG Strix OLED XG34WCDG QD-OLED UWQHD 175Hz 2xHDMI DP HUB |
| Informacje dodatkowe | Krzywizna ekranu: 1800R HDMI 2.1, DP 1.4 VRR Technology |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://rog.asus.com/monitors/32-to-34-inches/rog-strix-oled-xg34wcdg/ |
| Typ matrycy | QD-OLED |
| Przekątna ekranu | 34.00 cali |
| Touch | Nie |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna (Anti-Reflection) |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 3440 x 1440 |
| Rodzina | ROG Strix OLED |
| Jasność matrycy | 250 cd/m2 |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.232 mm |
| Czas reakcji matrycy | 0.030 ms |
| Normy spełniane przez monitor | TUV Flicker-free TUV Low Blue Light VESA AdaptiveSync Display 175Hz VESA DisplayHDR 400 True Black AMD FreeSync Premium Pro G-SYNC Compatible FSC MIX |
| Pobór energii (podczas pracy) | 36.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Format obrazu | 21:9 |
| Zakrzywiony ekran | Tak |
| Obsługa G-Sync | Tak |
| Obsługa FreeSync | Tak |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -25° / +25° |
| Regulacja wysokości | Tak - 110mm |
| Nasycenie kolorów | 99,3% (DCI-P3) |