Model: XG34WCDG
Kod producenta: XG34WCDG
Waga produktu: 11.7 kg
Gwarancja: 36 miesięcy
EAN: 4711387973332
Producent: ASUS
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online
Monitor Asus 34" ROG Strix OLED XG34WCDG QD-OLED UWQHD 175Hz 2xHDMI DP HUB
  • Symbol producenta: XG34WCDG
  • EAN/UPC: 4711387973332
Specyfikacja
ProducentAsus
Opis ogólnyMonitor Asus 34" ROG Strix OLED XG34WCDG QD-OLED UWQHD 175Hz 2xHDMI DP HUB
Informacje dodatkoweKrzywizna ekranu: 1800R
HDMI 2.1, DP 1.4
VRR Technology
Okres rękojmi w miesiącach36
Miejsce serwisowaniaSerwis zewnętrzny
Strona o towarzehttps://rog.asus.com/monitors/32-to-34-inches/rog-strix-oled-xg34wcdg/
Typ matrycyQD-OLED
Przekątna ekranu34.00 cali
TouchNie
Wyposażenie dodatkoweDisplayPort cable
Power cord
ROG pouch
ROG sticker
USB Type-B to A cable
Quick start guide
Warranty Card
Powłoka ekranuAntyrefleksyjna (Anti-Reflection)
Kolor obudowyCzarny (Black)
Kąt widzenia poziomy (H)178.00 stopni
Montaż VESA100 x 100
Rozdzielczość maksymalna3440 x 1440
RodzinaROG Strix OLED
Jasność matrycy250 cd/m2
Złącza zewn.HDMI x 2
DisplayPort
USB Type-A x3
USB Type-C
USB Type-B
Kensington Lock
Wyjście słuchawkowe
Wbudowany zasilaczTak
Kąt widzenia pionowy (V)178.00 stopni
Wielkość plamki0.232 mm
Czas reakcji matrycy0.030 ms
Normy spełniane przez monitorTUV Flicker-free
TUV Low Blue Light
VESA AdaptiveSync Display 175Hz
VESA DisplayHDR 400 True Black
AMD FreeSync Premium Pro
G-SYNC Compatible
FSC MIX
Pobór energii (podczas pracy)36.00 W
Pobór energii (tryb czuwania)0.50 W
Format obrazu21:9
Zakrzywiony ekranTak
Obsługa G-SyncTak
Obsługa FreeSyncTak
Obrót wokół własnej osi [Swivel]-25° / +25°
Regulacja wysokościTak - 110mm
Nasycenie kolorów99,3% (DCI-P3)