Model: VG34WQML5A
Kod producenta: VG34WQML5A
Waga produktu: 10.85 kg
Gwarancja: 36 miesięcy
Realizacja zamówienia: 2 dni
EAN: 4711387924402
Producent: ASUS
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online
Monitor Asus 34" TUF Gaming VG34WQML5A VA UWQHD 250Hz 2xHDMI 2xDP HUB głośniki
  • Symbol producenta: VG34WQML5A
  • EAN/UPC: 4711387924402
Specyfikacja
ProducentAsus
Opis ogólnyMonitor Asus 34" TUF Gaming VG34WQML5A VA UWQHD 250Hz 2xHDMI 2xDP HUB
Informacje dodatkoweKrzywizna ekranu: 1500R
HDMI 2.0, DP 1.4, HDCP 2.3
VRR Technology
HDR10
Okres rękojmi w miesiącach36
Miejsce serwisowaniaSerwis zewnętrzny
Strona o towarzehttps://www.asus.com/displays-desktops/monitors/tuf-gaming/tuf-gaming-vg34wqml5a/
Typ matrycyVA
Przekątna ekranu34.00 cali
TouchNie
Wyposażenie dodatkoweDisplayPort cable
HDMI cable
Power cord
Quick start guide
USB Type-B to A cable
Warranty Card
L-shaped Screwdriver
Powłoka ekranuAntyodblaskowa (Anti-Glare)
Kolor obudowyCzarny (Black)
Kąt widzenia poziomy (H)178.00 stopni
Montaż VESA100 x 100
Rozdzielczość maksymalna3440 x 1440
RodzinaTUF Gaming
Jasność matrycy400 cd/m2
Złącza zewn.HDMI x 2
DisplayPort x 2
USB 3.2 Gen 1 Type-A x 3
USB Type-B
Wyjście słuchawkowe
Kensington Lock
Wbudowany zasilaczTak
Kąt widzenia pionowy (V)178.00 stopni
Wielkość plamki0.232 mm
Czas reakcji matrycy1.000 ms
Normy spełniane przez monitorTUV Flicker-free
TUV Low Blue Light
VESA AdaptiveSync Display 250Hz
VESA DisplayHDR 400
AMD FreeSync Premium
Pobór energii (podczas pracy)31.00 W
Pobór energii (tryb czuwania)0.50 W
Technologia podświetlaniaLED
Format obrazu21:9
Zakrzywiony ekranTak
Zgodność z technologią HDCPTak
Obsługa FreeSyncTak
Obrót wokół własnej osi [Swivel]-10° / +10°
Regulacja wysokościTak - 130mm
Wbudowane głośniki2 x 2W
Nasycenie kolorów130% (sRGB)
95% (DCI-P3)